SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 854352

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9893
Dzisiaj minął tydzień odkąd jestem na CKD. Jak na razie jestem zadowolony.
W pasie z 88 cm zrobiło się 83,5 a waga spadła z 75,6 do 73 kg. Poziom tkanki tłuszczowej według mojej wagi wynosi obecnie 18% tylko nie wiem na ile takim wagą można wierzyć. Czy ktoś z was mógłby sie podzielić swoimi doświadczeniami na temat dokładności obliczania poziomu tkanki tłuszczowej przez domowe wagi elektroniczne??

Pośmiertny awans lub proces za przekroczenie uprawnień - dylemat policjanta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2447
tez byłem takim entuzjasta ja ty,,,,,,ale narazie to raczej tłussczu nie spaliłes Jak tak dratycznie obciałes ww to twój organizm zaczał na poczatku tracic wode. W fazie wprowadzenia (pierwsze 2 tyg) dopiero nasze ciał uczy sie pozyskiwac energie z nowych zródeł (czyli tłuszczu) jak juz sie przestawiisz to poprzez aeroby wypracowujesz ujemny bilans kaloryczny i dopiero wtedy fat bedzie spadał
JA tez sie na poczatku cieszyłem ze na wadze kilka kilo zleciało ale tak jak mowie to niestety tylko woda. Ja w tamtym tygodniu skonczyłem ckd i na wadze od razu 2 kilo do przodu niestety( ale na szczescie to woda)
powodzenia

nigdy nie należy sie poddawać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5576
ponawiam pytanie z pooprzedniej strony
tak sie skłądaze o ckd wszystko a o skd nie

M

malinaf

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9893
To że to co spadło to woda to wiedziałem. Miałem tylko nadzieję że razem z nią chociarz trochę tłuszczu. Mam jeszcze takie pytanie. Czy na CKD mogę od czasu do czasu wypić trochę Pepsi Light? Na opakowaniu podają śladowe ilości węglowodanów a ja czasami mam ogromną ochotę na coś słodkiego i wtedy szklaneczka by mi pomogła. Wiem że to niezdrowe ale chyba od czasu do czasu mogę?

Pośmiertny awans lub proces za przekroczenie uprawnień - dylemat policjanta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2447
śmiało możesz (tylko po co truc sie chemią)

nigdy nie należy sie poddawać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
pij sam tak czasem robie jak mam ochote na słodkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5576
Dzieki za odpowiedz!
mamjeszcze 2 pytania
1.czy na skd(wiadomo jemyod 30 - 100g ww dziennie)mogę jesc jednegodnia 40 g a innego np 50 czy 60nie przekraczajac ustalonejgórnejgranicy-
2.czy wtedy zmieni mi sie również ilosc tłuszczy żeby zachowacbilans kaloryczny?
3.Czy na SKD pilnujemy (nie tak jak na CKD) jakie sa posiłkiprzedi po treningowe czyli węgle po treningu np? czy tez to nie ma znaczenie kiedy i co jemy byleby zachowac bilans??

Dzięki!

malinaf

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
mamjeszcze 2 pytania (chyba 3 ) /// odpowiem na nie ale nie jestem specjalista i nie daje 100% ze moja odpowiedzi sa dobre
1.czy na skd(wiadomo jemyod 30 - 100g ww dziennie)mogę jesc jednegodnia 40 g a innego np 50 czy 60nie przekraczajac ustalonejgórnejgranicy- // wydaje mi sie ze mozna
2.czy wtedy zmieni mi sie również ilosc tłuszczy żeby zachowacbilans kaloryczny? /// raczej tak bo trzymamy sie progu kalorycznego, np 2000 czy ile tam
3.Czy na SKD pilnujemy (nie tak jak na CKD) jakie sa posiłkiprzedi po treningowe czyli węgle po treningu np? czy tez to nie ma znaczenie kiedy i co jemy byleby zachowac bilans?? /// wydaje mi sie ze mozna wypic np carbo po treningu, a bilans trzeba zachowywac, wegle najlepiej rano lub po treningu

tak jak pisałem wyzej nie jestem pewny czy te odpowiedzi sa zgodne z prawda



Zmieniony przez - Michał... w dniu 2005-05-12 14:40:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
ile gram slonecznika ma 1 lyzka stolowa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2060
czy skd powino mieć okres wprowadzajacy do 30 ww przez 2 tyg, a potem juz do 100 ww, czy odrazu do 100 bez okesu wprowdzajacego ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium