SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 854337

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2447
z solą nie [rzesadzaj a cukier odstaw na bok( mozna sie przyzwyczaic do picia herbaty bez cukru)!!!!

nigdy nie należy sie poddawać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1371
Mam pytanie odnosnie smazenia boczku! Nienawidze jesc tłustego miesa. Dlatego zeby zjesc boczek musze go usmazyc bardzo mocno! Ale jezeli smaze go tak dlugo to on sie barzdo kurczy! Mama powiedziala mi ze sie wytapia tlyszcz:(
A moje pytanie brzmi jak mam liczyc tan boczek?? Tak jak normalny czy moze odjac troche tluszczu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
Paeł zamiast cukru skorzystaj z słodzika

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
dokladnie, zreszta mozesz np jajka smazyc na szynce. Boczek bym odpuscił.

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3047
A ja uwielbiam jajecznice na maselku , chociaz teraz smaze na teflonie

(((>---d(^_^)b---<)))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 393
czy te obliczenia zapotrzebowania kalorycznego dziennego można stosować też do diety redukcyjnej i od tego odjąć 500 kcal czy to jest specjalnie to CKD z odjętymi już jakimiś kaloriami
bo wedlug tego mi wyszlo dzienne zapotrzebowanie 2805 kcal a wedlug kalkulatora zamieszczonego w jakims poscie wyszlo mi 3338 a i tak wzięłem tam powstawiałem że mam bardzo leniwy tryb życia normalnie bym miał sporo więcej

żyj i daj żyć innym
P.S. SOG-ów nie daje bo nie mam abonamentu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2447
moim zdaniem 500 kcal to troche za duzo. Odejmij około 200-300 i ujemny bilans musiasz dodatkowo wypracować aerobami!! Piszesz ze masz leniwy tryb zycia...jak chcesz cos osiagnac to musisz to zmienic.

nigdy nie należy sie poddawać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
no cóż wiąż stoje w miejscu na wadze to jest różnie przeważnie w piątek jest 3 kg mniej niż w poniedziałek więc woga odpada martwi mnie ,że obwody też stoją cm nie lecą na dół ani w góre,zastanawiam sie czy u mnie metabolizm może pracować jak u kobiety,"może miałem być kobietą" a więc dziś po treningu kończe przygode z ckd przechode na diete podobną ale to już bez ładowań węgle około 80-100g białko około 110-118g tłuszcze od 140-192g na dobe aby białka nie przekraczać będe musiał troche tłuściej jeść i robie przerwe od siłki 10 dni na regeneracje sił jak zdąże przed wyjazdem to napisze coś o efektach tej diety

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2447
oj uwierz nie chciałbys byc kobieta. Kobieta jst duzo trudniej zgubic tkankę tłuszczową. A może za czesto robiłes ładowanie ( z tego co predzej wyczytałem co tydzien i na maxa) ja juz drugi tydzień bez łądowania jede zamierzam wytrzymac do swiat i na swięta zrobić 36 godz ładowania ) troche pryesadyam z aerobami ale widac juy misnire bryucha wiec sie opaca)
W twoim przypadku jak co tydzien robisz ładowanie to wydaje ci sie jakbys piłke połknął conajmniej(znam tem ból) a potem cwiczac cąły tydzien gubisz to co Ci podaczas ładowania przybyło (głównie woda!!!!)

nigdy nie należy sie poddawać!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium