SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 852157

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
i dlatego nastapią pewne zmiany w diecie ckd i nie wiem czy bedzie mozna ją nazwać dietą ckd ,ale podstawowe załozenia diety bedą nastepujące dzienne spozycie węgli będzie sie wachać w granicach 50-80g na dobe i pojade na takim spozyciu az do momentu kiedy stwierdze ,że nastapił spadek siły tzn nie bede sobie dawał rady z cięzarami i wtedy bede sie ładował węglami może nie na maxa ale z rozsądkiem i już nie przez dwa dni lecz na 30 godz aby samopoczucie było git jak w pierwszym etapie ładowania w ostatnim ładowaniu,wiem chodzi o nadkompensacje glikogenu,ale też chodzi o to by spalać efektywnie fat i żeby organizm nie cierpiał za bardzo szoku ,zobaczymy jakie bedą razultaty ,wiem że ty Gazar coś kiedyś experymentowałeś z tą dietą jakie było wyniki? zaczynam 7 tydzień diety i powiem tak ,że dopiero po 10dniach jest nieznaczny spadek siły

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
dzisiaj 7 dzieni powiem ze ma mtaka ochote na chlebek drozdzowki placki ziemniaczane ze smietanka :) dzisiaj kumpel w szkole jadl buleczke swieza z serem zółtym i kechupem myslalem ze zwariuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
nie dodałem ,że niedziela była dniem przejścowym czyli powoli wprowadzałem tłuszcz i wychodziłem z ładowania samopoczucie był wysmienite żadnych burczeń zaburzeń żołądkowych wszystko w najlepszym porządku więc kazdy robi jak uważa założenie ładowania jest logiczne ale ja zrobiłem experyment i to ze skutkiem pozytywnym ,a więc napewno nie nalezy łączyć tłuszczu z węglowodanami bo wytdy tłuszcz7yk dostarczony sie odłoży dziś jestem już po trningu i powiem ,że sam byłem zaskoczony wydolnością ,ale i tu potrzebny jest rozsądek więc nie szarżowałem,samopoczuci dobre i fizycznie i psychicznie więc jestem zadowolony,efekty po mieśiącu diety są więc rano po niedzieli wskoczyłem na wage i sie okazał że od piątku przez sobotei niedziele wciągłem w siebie 3kg wody i tak schudłem w ciągu miesiąca 4kg i 5 cm na minus w pasie to jest juz wynik razem z tą wodą którą organizm wciągnoł,żecze wszystkim wytrwałości i samozaparcia

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Jak mi ktos napisze jeszcze gazar to jak pragne smierci mojego chomika dam mu bana QAZAR nie GAZAR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
wiecie co coraz bardziej odczuwam głód podczas dnia ale przynajmniej dzisiaj na silce bylo troche lepiej (z siła i wytrzymałoscia )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
aha itakie pytanie poza tematem nie znacie jakis adresów stronek z dobrej jakosci tapetami z kulturystami albo ladnie zbudowanymi kolesiami :) nie zebym wolał panow ale dam sobie na pulpit bedzie mie dopingowac :) hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1279
o laboga!!!
nie bylo mnie 4 dni i tyle marudzenia sie tu wydarzylo)
hehehe

qazar jak bedziesz na gg odezwij sie prosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2447
Kurde ja przez to ładowanie przytyłem ze 2kg(pocieszam sie ze to tylko woda) Jedyny plus ładowania to dzisiaj większa moc na siłowni!!

nigdy nie należy sie poddawać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Zapomniales jeszcze o gaz i quaz ale i tak jestes cierpliwy, ja bym tak dlugo nie wytrzymal

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
ja wiem to było do mnie ga qazar postaram sie więcej tego nie zrobić ,ale chomika to byś mógł w to nie mieszać

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

Wiecej