SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 854310

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
a ile węgli może mieć serek wiejski z Krasnegostawu, na opakowaniu jest,
dla 100g serka wiejskiego:
białko - 12g
tłuszcz - 5g
subst. mineralne - 0,5g
sól kuchnna - <0,5g
wart. energetyczna - 507 kJ(121kcal)

ziarnisty serek z dodatkiem pasteryzowanej śmietanki, nie zawiera środków konserwujących

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Zawsze mnie to zastanawialo bo zobacz 48kcal z bialka +45g=kcal z tluszczu=93kcal czyli wychodzi ze ma 7g weglowdanow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1665
A co sądzicie o orzeszkach ziemnych w puszce np felixa lib star foods?!? Napewno nie są super zdrowe bo mają dodaną oliwe (choć nie wszystkie)i troche chyba chemi mają??? hmmm?!?

KULTURYSTYKA - I'm loving it!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
prazone - nie najlepszy wybor

Biniu, a moglbym Cie prosic o podanie linka, bo cos mi kiepsko idzie to szukanie...:/ dzieki z gory!

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
qazar o to mi właśnie chodzi, tesh mnie to zastanawia z tymi węglami, ale inni mówią że serek ma 7g węgla na całe opakowanie, więc sam jush niewiem jak jest

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
+/- 5g ww jaka roznica ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Biniu, a moglbym Cie prosic o podanie linka, bo cos mi kiepsko idzie to szukanie...:/ dzieki z gory!

jaki link ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
w sumie tak,zawsze zastanawialem sie dlaczego ma byc ponizej 30g ww a nie np. 60 lub 50g ,stan ketozy bedzie napewno,organizm bedzie musial pozyskiwac energie z tluszczu i spozywanego i zapaoweg ,nic postanowilem ze zwieksze wegle do 50g - 60g i narazie zrezygnuje z NHE ale nie nie bede robil ladowan wogole,pociagne 2 miechy i sprawdze czy sa spadki miesni i czy nasila sie lipogeneza co tydzien bede zdawal tutej relacjie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. NHE postuluje 60g ww :D
po okresie przestawienia :D
2. lipogenzy nie bedziesz mial prawie w ogole z ww :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium