SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 854233

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
ehh dlugo nei zagladalem do mojego ulubionego tematu, ale juz jestem

- e-cartman
dobrze ulozyles TKD - rozumiem ze to wprowadzenie, pozniej zwiekszasz ilosc wegli dookolatreningu - Targetic (wcelowana - w dni treningowe wiecej wegli

- chudzio
twoje pytanie do qazara - pozwole sobie odpowiedziec
pierwsze 2tyg to przestawiasz organizm. pozniej jak cwiczysz na ckd i masz ladowania, to podczas calego tygodnia jesz malo wegli i treningiem wypalasz glikogen z miesni i watraby (z organizmu). podczas ladowania uzupelniasz ten glikogen, czyli jezeli zrobisz dobre ladowanie (jak rozpisal qaz) to mozesz nawet nie wyjsc z ketozy lub wyjsc na bardzo krotko - czyli pierwsze aeroby i pierwszy dzien po ladowaniu i spowrotem jesten on right way

- grafik
potrzebne, dzieki pump training (12-15 powtorzen, ciezar dobrany z zapasem 2powtorzen) + aeroby = najlepiej sie wypala glikogen. a o to chodzi, zeby po ladowaniu jak najszybciej wrocic do warunkow dogodnych dla spalania tluszczu

- Herpu
ladna dietka, jak sie zgadza z bilansem to jazda!

- emka2
kawe pij dowoli, uwazaj na mleczko, ale 3kawy ze smietanka krzywdy ci nie zrobia. pij smialo i nie miej wyrzutow sumienia zadnych!! co do podnoszenia insuliny to kawa z cukrem na pewno

- BigiKozok
Przy kończeniu diety ketonowej nie ma jakiejś wielkiej filozofii.

1. Kończąc dietę ketonową zwiększamy ilość wegli. Naturalne wiec, ze woda zatrzyma sie nam w orgznimie, co spowoduje że przybędzie nam 1-3kg (u niektórych więcej, u niektórych mniej . Faktem ty nie ma sie co przejmować, ponieważ w tym przypadku nie jest to wzrost poziomu tluszczu!
2. Kluczem do powrotu na bardziej "zbilansowaną" dietę jest utrzymanie bilansu kcal. Ponieważ dodajemy wegle (1g=4kcal) najlepiej odjąć tłuszcze (1g=9kcal). Odejmujemy w stosunku 2:1 (dla każdych 2gram weglowodanów odejmujemy 1g tluszczu)
3. Najlepiej dodawać wegle powoli - po kilka- kilkanaście gram dziennie. Żeby uniknąć szybkiego "nabrania" wody i przytycia należy jeść wegle o niskim IG - najlepiej z warzyw i kasz
4. Ponieważ dla wielu osób, jedzenie low-carb jest bardzo sycące, mogą oni po wyjściu z ketozy odczuwać głód. Naturalne ze jak jesteśmy głodni to jemy więcej, wiec dobrym rozwiązaniem jest zwiększenie aktywności fizycznej, poprzez dodanie np. po 15minut do kazdego treningu aerobowego

Tyle o samym wyjsciu. Pozniej w zaleznosci kto ma jaki cel, robi dalej inna dietke

jak macie pytania, to pytac! i trzymac dietke

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
ja mam 1 pytanko co do ładowania przyszłego.Zawsze robiłem w sobotę 1 dniowe zaczynając po treningu porannym o 11.
W tym tygodniu niestety mam za***aną sobotę=zero siłowni.Czyli treningi w tym tygodniu skończę w piątek wieczorkiem.Gdzieś czytałem na forum ckd,com
że można zacząć ładowanie wieczoram i ciągnąć następny dzień????Jak jest z tym ładowaniem???

i jak zacząć??co zjeść w piątek po/przed treniniem??

Zmieniony przez - Cartman21 w dniu 2005-04-06 07:44:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
tak wlasnie mozesz ladowanie zrobic. w piatek 45min przed treningiem 20g glukozy 30g bialka, po treningu od razu to samo.

pozniej cale ladowanie rozkladasz po protsu na wieczor i sobote. ale piatek wieczor 2posilki powinienes zjesc. jakie to juz twoj wybor. mnostwo wegli o wysokim IG

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
ale w piątek koncze siłke o 22,wątpie czy zdąrze zjeść 2 posiłki jeszcze.
Na forum ckd wyczytałem,że oni zaczynają ładowanie od kilkudziesięciu gr fruktozy(soki) przed snem i później następnego dnia od rana normalnie cały dzień węgle wg wyliczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
w takim razie dookola silki to co rozpisalem + 1h pozniej 1duzy posilek (100g kaszy jeczmiennej, 50g glukozy, 100g sera bialego chudego - pomieszaj to, zjedz dolej 10ml mleka zeby konsystencja byla lepsza
i umrzesz z rozkoszy

Zmieniony przez - drtroll w dniu 2005-04-06 08:29:59

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
dzieki drtroll, to najlatwiejsze za mna, teraz diete ulozyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
9 dzień CKD, poszło -4cm z pasa, masy ciała nie sprawdzałem bo mam zepsutą wage.
Samopoczucie świetne ogólnie z dnia na dzień wydaje mi się że
tłuszczyku ubywa. Problem z głodem zerowy - musiałem nawet odżywke białkową kupić bo nie miałem siły jeść. I jak zawsze syfy mi wyskakiwały to tak od początku diety nie wyskoczył ani jeden. ;]

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
czy serki pleśniowe typu turek, sekret mnicha, camembert są właściwe? przeciętnie mają w 100g produktu ok 20g białka i ok 30g tłuszczu.

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
jasne że właściwe i do tego jakie smaczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Mozna na CKD szamac Twarog wieczorem po treningu ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium