SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 855691

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
a mnie uczyli że na worku w którym jest zaangażowana w dużym stopniu gurna część ciała to tętno najlepsze do splania tłuszczu jest około 15 % mniejsze.
A worek neijest zbyt dobry do aerobów bo ciezko utrzymać niskie tętno do 70%

Ale worek jak dlamnie jest świetny może i nie spala tak bardzo tłuszczu no chyba ze ktoś sobie o tak stoji i reka macha godzine to może uda mu sie nieskie tetno utrzymać ale jak się bije w worek normalnie to tetno to spokojnie 170 minimum ale większe jest przewaznie a większy procent tetna maksymalnego to tłuszcz już w mniejszym stopniu jest spalany. Ale worek i ogulnie boks jest zaje..... więc ja polecam sam bardzo często w worek napier.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3047
Jestem juz od listopada na ckd i mam zastoj wagi :/ czym moze on byspowodowany? Cwicze intensywnie aeroby i silowo, kalorie obcielam, zrobilam pozadne ladowanie weglami i nic

(((>---d(^_^)b---<)))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
A co sie dzieje z organizmem kiedy schodzimy z ckd na dietę : białka-2g/kg, węgle 4-5g/kg, tłuszcze 1g/kg ? Wiem, że powinniśmy to rozbić stopniowo, ale czy ryzyko efektu jo-jo jest duże ? Jak rozsądnie wrócić na dietę z węglami ?

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2447
dzieki za cenne porady!! Własnie wróciłe z siłowni i jestem maksymalnie wypompowany. Taraz prze weekend czekaja mnie trzy dni aerobów ( juz nie moge sie doczekac) Diete trzymam dzielnie chociaz cały czas mam ochote na jakies słodkosci.
ZA tydzien przed pierwszym ładowanie podam moje dotychczasowe osiagniecia :D

nigdy nie należy sie poddawać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
teqilla19 jak długo już masz zastuj wagi ,może trzeba obliczyc nowe zapotrzebowanie na kcal a może za dużo obciełaś i metabolizm zwolnił tempo ?

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
http://kalorie.net/modules.php?name=Kalorietab

http://kalorie.net/modules.php?name=Indeksglik



Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
a i jeszcze to tu zapodam

http://www.dietetyk.com.pl/die_pln_demo.php 

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1279
tequilla a jak cm i ciuchy?waga nas nie interesuje.u mnie podskoczyla,ale katuje sie niemilosiernie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3047
Brydzia cm na poczatku spadly a pozniej zatrzymalo sie wszystko i ani drgnie :/ moze CKD to nie dieta dla mnie , sama juz nie wiem...

(((>---d(^_^)b---<)))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1279
u mnei na poztaku spadlo tylko kilka kg,ale to ttlko woda byla,potem przybylo miesni 2 kg i tak sie trzyma.Obwody zaczely spadac dopiero po wejsciu na silownie i to ostrym i basenie.Jedyna ,ze tylko spadaja mi obwody w biodrach:).czasem jest zastoj duzy,ale sie nie martwie.Wierze,ze bedzie ok.

Tequilla moze zwieksz ilosc wegli na jakies 2 tygodnie do 70 zmniejsz tluszcze i bialko troche i potem wroc do ckd?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium