SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 854069

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 638
Ja się już w innym temacie skarżyłam, że Wy dla mnie to po chińsku piszecie! Ja tu weszłam w slad za dietą kopenhaską (ukłon dla joggera za wyjaśnienia) i dopiero cos zaczynam lizać z tych tematów. Aeroby to dla też chińszczyzna, co to za zwierzę? Rodzaj ćwiczeń, rozumiem, ale jaki? Mówcie do mnie jak do zwykłego nauczyciela, a nie swoim językiem, bo się zemszczę na uczniach
Poszłam szukać o skd, po tematach, bo gaduły jesteście i po postach to prawie całe forum. Zrozumiałam, że skd to takie ckd bez ładowań (CKD znalazłam ładnie opisane przez qazara, opisu skd nie), to czym ono się rózni od Atkinsa?
Ech, wywalcie mnie w razie czego do innego tematu, tylko powiadomcie, do jakiego, i wykażcie cierpliwość

Precz z dietą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41323
Aeroby to rower bieganie basen najlepsze opcje wybierz co ci ztego pasuje robisz je dluzej min 40-60 po to aby sie spocic;) itracic tluszczyk najlepiej dzialaja z rana naczo, poznym wieczorem albo odrazu po treningu silowym.

masa sila masa sila wypychaj!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
A czy można robić brzuszki na czczo? Prosze o odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41323
HMMMM na moj chlopski rozum to zalezy jaki cel bo jak smo spalenie tlusczu to czemu nie ale jak masz wiecej tluszczu na brzuchu to lepiej aeroby i sie spocic dluzej, jak zalezy ci na budowaniu miesnia na brzuchu bo niemasz tam tluszczu to musisz mu najpierw dostarczyc budulca w postaci posilkow.

masa sila masa sila wypychaj!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dokładnie....brzuch na czczo to keipski pomysł.....lepiej poćwiczyć brzuch na siłowni a potem odrazu AEROBY 30min

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Aeroby 60 min to przesada 30-40min tempem 65-75% max w zupełności starczy na czczo albo po siłowni

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 638
Znaczy, mam skorzystać z okazji, że w Realu jest rowerek zwany rehabilitacyjnym w promocji za 179 zł? (piękna reklama mi wyszła ) I zamiast gimnastyki, na tym rowerku pedałować?

Precz z dietą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41323
Ja potrzebuje 60min fakt ze duzo waze i caly czas jestem na dodatnim bilasnie kalorycznym,i np. jak wysartuje z gubieniem tkanki tlusczowej to zamierzam robic rano naczo 60min + 4 razy w tygodniu po silowym treningu 40min ale to zalezy kto ile tam ma tluszczu na sobie.

masa sila masa sila wypychaj!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1579
Czy efekt tej diety nie bedzie przypadkiem odwrotny ze przytyje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
Lol
Przeciez nie mozesz przytyc skoro ograniczasz do minimum skaldnik dzieki ,ktoremu sie tyje - weglowodany.

- mafia tadkow niejadkow -

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium