SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 852154

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1279
mefiug ja mam to samo,sniadanko jest tak pyszne platki i jogurcik,ze az sie chce zyc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2447
juz jestem w połowie piątego tygodnia na ckd!!!!! Niby na wadze zjechałem 7 kilo ale od tygodnia zaobserwowałem ze moja waga stoji w miejscu. Nie wiem czym jest to spowodowane????????? W diecie nic nie zmieniłem , aerobów wykonuje coraz wiecej , na siłce wylewam z siebie poty i ledwo po siłce wracam do domu!!!!!!!!!
kurde a teraz jeszcze swiata za pasem ale mam plan trzymac ckd
Moze ktos miał juz taki problem i moze umie mi pomóc!!!!!!!!!!

nigdy nie należy sie poddawać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
mazimarek ja miałem to samo,ale to jest chyba norma na każdej diecie redukcyjnej że po spadku wagi jest chwilowy zastOj ,mysle że jest to spowodowane ,że metabolizm przestawia sie ,lub zwalnia tempo.bądź cierpliwy ,powinno wszystko ruszyć powoli i spadek dalej będzie,ja po 12 dniach dopiero zaczołem jechać znowu w dół ale już nie w takim tempie,jestem 9 tydz na ckd dopiero teraz moge powiedziec że moje samopoczucie jest dobre siła idzie w góre ,wydolnośc również ,pomagałem sobie tussipect+kawa przed treningiem ,teraz już nie biore żadnych suplementów i czuje że zyje,nie ma wilczego apetytu i starcza mi to co zjem,jedynie pozostały wspomnienia po wafelkach,marsikach,i całej tej węglowodanowej kaszanie,

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Przeszukalem ponad 100 stron i nic :> Czy na poczatku ckd (te 14dni) mozna robic jakies aeroby? I jesli tak to co po nich? Przed np. BCAA, a po? Czy wrzucic carbo? czy moze woogle pominac ww po treningu? I czy przez te 2 tyg. omijac woogle otreby? Czy jesc? I ile? Zapotrzebowanie mam 2500kcal. Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2447
chodzi o to ze ja nie mam tak duzo czasu. Chce skonczyc ckd pod koniec kwietnia. Ale zobaczymy jak to bedzie dalej. Mam nadziej ze ten zastój nie bedzie trwał az tak długo!!!!!!!!!!
Ale dzieki za rade....leci sog

nigdy nie należy sie poddawać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
z własnym organizmem nie co za bardzo walczyc bo jego mechanizmy obronne zawsze będą górą jak przypuszczam redukcja wagi jest dla niego czymś nowym ja w okresie zastoju zwiekszyłem o 200kcal zapotrzebowanie na pare dni po to bo metabolizm mi nie zwolnił,takie małe oszustwo,i byc może sie udało bo spadek dalej jest,jak wytrzymasz 8 tyg na ckd bedziesz wielki(rada drtrolla)i mysle że w tym coś jest między innymi to ,że już sie nie ma ochoty na inne żarcie naprawde to jest sposób na zdrowie i na życie

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
Ritual
musisz wrócić na str 1 i przeczytać uważnie co pisze nasz mod qazar
carbo możesz brać ale w dni ładowań rozpiska na str 170
ckd -to głównie dieta bardzoniskowęglowodanowa zalecane do 20 g węglowodanów
otręby możesz wcinać to są tzw wegle przyswajalne,ich sie nie liczy ale nie za duzo poza tym moja rada na na tych pierwszych 14 dniach wprowadzających do ckd nie przekraczałbym ogólnie 20g WW wszystkich,po to żeby organizm szybko wprowadzić w ketoze i żeby sie uczył czerpać prąd do zycia z tłuszczu,pierwszy okres jest troche trudny jesli chodzi o samopoczucie,i jeszcze pij duzo wody w tym okresie żeby sie nie odwodnić za bardzo

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
Ritual -plan treningowy str 121 ,aeroby jak chcesz to rób nikt nie zabrania szybciej wejdziesz w ketoze ,ale na ckd podstawa to siłka sam sie przekonałem ,bo na początku chciałem jechać na ckd i tylko aeroby ,teraz aeroby robie 2 raz w tygodniu ,raz ,że nie mam czasu a dwa ,bardzo minie męczą na początku było odwrotnie wolałem aeroby od silowego ,ale to już wszystko na temat treningu odsyłam do innego działu https://www.sfd.pl/trening/ 

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2447
ja mysle ze matabolizm mam prawidłowy ....a wnioskuje to dlatego ze codziennnie rano wstaje i pierwsze co robie to udaję sie do kibelka
ja planuje wytrzymac na skd ok 9 tygodni ( na ostatnie 4 tyg spróbuje zastosowac jakis dodatkowy suplement głownie aby pozbyc sie jeszce troche fatu z okolic brzucha i posladków)
Pozdrawiam

nigdy nie należy sie poddawać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
a ogólnie jak Wam idzie? zadowoleni?

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

Wiecej