SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 855759

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
tak zrób rano po ładowaniu

a i kiedy tylko masz czas to rób aeroby rano z 20 minut przed walnij sobie z 20g białka i kawke i smigasz godzinke albo dłużej a jak nie da rano to wieczorem a po aero białko i spać :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
okiej

aerobe bede sie starął rano robic
przed nimi biore BCAA 5x mega caps olimpu i 2x thermo speed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
BCAA zbedne ale jak masz hajs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
mam juz kupione, troche teraz załuje ze kupiłem bo bym za to białka wiecje kupił ale jak jest to trzeba jesc

takie pytanie po za tematem
ile piwo ma wegli?? mozna je spozywac przy ładowaniu (imprezy itd)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
piwo jasne pełne ma białka 0,5g tłuszczu 0 wegli 3,8g

odpada cąłkiem na ładowaniu jak wypijesz jedno czy 2 nic ie neistanie ale poco te 2 piwa lepej cłkiem odpuść jak ie wyreźbisz i pujdziesz na amse albo będziesz sie regenerował to bedziesz pił a teraz odpuśc najlepiej nawet w łądowanie najwyżej winko półwytrawne albo wytrawne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
czy zamiast zwykłych otrębów moga byc otreby granulowane ?? nie wiem jak smakuja zwykłe ale te sa dobre

skład:

białko - 10,8
wegle - 18
tłuszcz- 15
błonnik- 48


i mam 2 opakowanei zwykłych

skład :

bialko 17
wegle 21
tłuszcz 5
błonnik 45

to nawet jak do ckd granulowane wychodza lepiej bo mniej wegli i wiecej błonnika
dzis to cały dzien sie zajadam tymi granulowanymi bo bardzo dobre sa chyba z 50 g juz zjadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
one sa bardziej przetwozone przeczytaj sklad o ile sie nie myle to maja jakis slod i olej roslinny ale watpie w to zeby byla to oliwa od czasu do czasu ok ale i tak najlepsze pszenne zwykle

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
jak junior26 - czyli sa bardziej przetworzone, pozatym poczytaj dokladnie
napewno jest cos takiego:
weglowodany, w tym cukry... wez no przepisz cala informacje

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2447
dawno mnie tu nie było!za tydzien neistety koncze juz ckd . Efekty zaczałem dopiero widziec odkąd zaczełem robic ładowania (zwłaszca poprawne) nawet siła na siłce po ładowaniach znacznie sie poprawiła.
A zwłaszca jestem z siebe dumny kiedy jestem na weekendy w domu i nawet nie tykam jabłecznika, nalesników czy innych smakołyków mojej mamy,,,,,,,biore zawsze w buteleczke oliwe i ostro piję . Predzej zawsze podczas weekendów w domu robiłrm ladowania i czułem sie fatalnie opchany. Taraz jest ok!!! To wszystko dzieki cierpliwosci qazara i trolla!!!
P.S Dla tych co zaczynaja przygode z ckd...słuchajcie qazara i trolla bo znaja sie na tym i bardzo dużo wiedzą!!!!!!

nigdy nie należy sie poddawać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Tak dokladnie ,teoria teoria ale praktyka 2 razy wazniejsza a przy pelnym polaczeniu diety ,treningu i suplach mozan osiagnac cuda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium