SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 855886

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nie mów, ja chleba to juz nie ruszam od miesiaca... Owoce, akurat owoce u mnie nie moga byc :P, to tyle chyba narazie, te mleko z czosnkiem i miodem ;D, o fuu ;))), wspolczuje :), ale kuruj sie i wchodz na ckd ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 572
no od przyszego poniedzialku planuje zaczac znow ckd basenik i silke bo przed swietami 2 tyg takie mialem i efekty byly fantastyczne moze nie na wadze ale wyglad i samopoczucie a wczesniej 2 miechy na basen smigalem i nic moze tylko kondych mi sie wyrobila

a jak u was jest z imprezami a raczej z alkoholem????
umiem sie bawic na trzezwo ale zeby zaszalec to musze coś dziabnąć

DOPIERO ZACZYNA WIEC JAK SIE MYLE TO PRZEPRASZAM I DZIEKUJE ZA KOREKTY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 353
Z artykulu wyczytalem "W dniu ladowania spozywamy 2g bialka na kg wagi ciala i do 60g tluszczu oraz od 6-10g weglowodanow..."
nierozumiem tylko czy 60g tluszczu oraz 6-10g ww takze rozkladamy na 1kg ??

...Dorobiles Sie Wielce, A Gdzie Masz Serce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak u was jest z imprezami a raczej z alkoholem????
umiem sie bawic na trzezwo ale zeby zaszalec to musze coś dziabnąć
---
Nie jesteś jedyny :), tak to juz jest, ze trzeba cos zjesc, ale mysle, ze to mozesz pic lekko i jesc w dniu ladowania, az tak wiele Ci sie nie stanie .

Berd-mysle, ze tutaj jest jakas pomyłka... te 60g tluszczy to niemozliwe aby było na jeden kg masy, a reszta faktycznie na kg masy... weź zamiast tego 60 moze 6 na kg masy :), chodz ja na to nie patrze, jak dochodzi do ladowania to wpieprzam co sie tylko da , moze troche z umiarem, patrze co zjem, ale spokojnie lody, truskawego od groma itd :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Węglowodanów to podano na kilogram masy ciała, ale tłuszczy nie. Ja np. musiałbym(gdybym był na CKD) wcinać w dzień ładowania ok. 4200 g tłuszczu

Zdrówki

edit:
Sorry za takie powtarzanie się, nie wyświetlił mi się post przedmówcy i chciałem pomóc koledze

Zmieniony przez - Jaronir w dniu 2005-01-03 21:54:35

Zmieniony przez - Jaronir w dniu 2005-01-03 21:57:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 353
no no dzieki jestescie za***isci wsumie tak myslalem ale chcialem sie upewnic...
no nic to jutro wam wkleje menu jak zdaze rozpisac a to bedzie naprawde trudne ;]

...Dorobiles Sie Wielce, A Gdzie Masz Serce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
Berd - chodzi o to, zeby podczas ladowania tluszczy jak najmniej wcinać

a wegli duuuuuzo wiecej.

ja ze swojego przykladu wiem, ze jak sie na ladowaniu nafpieprzalem slodyczy (np. 250g chalwy, 250g czekolady <--to wszystko z rana) i popoludniu juz tylko kasza, ryz i piers z kury z warzywami to bylo super
i dla psychiki (co najwazniejsze) i zadnych wielkich skokow masy nie bylo
ale tak mialej ja, poladuj sie kilka razy i bedziesz wiedzial, pomierz przed i po ladowaniu (brzuch, rece, nogi, klatka) i bedziesz wiedzial co najlepsze dla ciebie

ale pamietaj, na ladowaniu malo tluszczy

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1279
a ja nie mam ładowan,ale za to jogurt jem:)
w polaczeniu z basenem daje efekty a w srode zaczynam silownie,ojjj bedzie sie dzialo :)

pozdrawiam panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 572
NO NO poscik sie rozrasta w szalonym tepie dobrze ze miesiac temu zaczolem go czytac bo dzis to chyba bym nie przeszedl tylu stron (kilka i tak opuscilem )
pociagne jeszcze temat %-ów bo dla mnie najgorsze jest samo wejscie w ketoze potem jest elegancko wiec chodzi o to ze robiac ładowanie nie wybijamy sie z ketozy bo to za krotki okres ale chyba alkohol momentalnie nas z niej wytrac a jesli nie to bardzo mnie to ucieszy bo ladowanie zrobie sobie w weekend np w sobote zaraz po silce zaczne potem balecik i od pn znow ckd prze 2-3 tyg

DOPIERO ZACZYNA WIEC JAK SIE MYLE TO PRZEPRASZAM I DZIEKUJE ZA KOREKTY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
drtroll 250g czekolady i tylez chalwy to malo tluszczu?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium