SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 855660

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
eee za duzo postow do oceny :(((
ale wypelenienie watroby nie jest zle !!

zapelnienie watroby glikogenem wskazuje na stan organizmu (uproszczenie ale prawdziwe)
duzo glikogenu anabolizm
malo katabolizm

wiec jesli ladowanie ma sluzyc np podtrzymniu miesni i polaczone jest np z ciezkim treningiem - duze ciezary - najlepsza rzecz do podtrzymania miesni

to jak najbardziej nalezy dac jesc tez watrobie :D

a marsy w duzej ilosci nie sa dobre :D za duzo tluszczu i innych swinstw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Zgoda biniu,ale uwazam ze przy carb-up ladowanie do marsow,czekolady i nalesnikow soku z winogro to juz duza przesada
Ja podchodze do diety on the book ,wyliczam co zjiesc i ile i jaie to bedzie mailo mniej wiecej efekty ,bo ladowanie na "pale" nic mie dalo mi jesli chodzi o jakies spektakularne spadki .Zapraszam czesciej do postu Biniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 55 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8791
Jestem na ckd mniej więcej od połowy sierpnia. Zastanawiałam się na zwiększeniem ilości węglowodanów, ale nie wiem, co wtedy z ładowaniami (robić, nie robić?).Przyznam, że są mi one bardzo potrzebne. A o tej porze roku, najbardziej żal mi owoców.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Andrea polecam np. 60g i ladowania na poziomie jaki byl a ze nie lubie zgadywac prosze o dokladne dane
ps.Nie personalne

Zmieniony przez - qazar w dniu 2004-09-23 10:43:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ale psychika tez musi u wiekszosci z nas odpoczac :D
dletgo nie ZABRANIALBYM
ale jdynie doradzalbym kontrole :D

zagladam jak moge :D

a dane perso. - why not :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Personale tez moga byc ,wiem ,wiem psycha najwazniesza dlatego zamiast wcinac wegle laduje carbo(niech sie psycha odzwyczaja od ciasta ucieranego z jablkami i sernika oraz chalwy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 55 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8791
Nie znam dokładnie swojej wagi, bo mi się waga popsuła i do tej pory nie kupiłam, ale myślę,że tak koło 52 - 54 kg ważę. Wzrost 161 cm, wiek 36 lat, zawartość tłuszczu w organiźmie - jakieś 21% z hakiem (mierzone wg sposobu Khaina). Przyjęłam ok. 108 g białka na kg wagi ciała, ww do 30 g dziennie, reszta tłuszcz. Jem jaja, makrelę wędzoną, ser biały odtłuszczony, piersi z kurczaka, orzechy laskowe, tuńczyk w sosie własnym. najwięcej tłuszczu spożywam z oliwy, mniej z oleju lnianego. węglowodany to głównie: sałata, pomidor, ogórek, kawałek papryki, otręby pszenne,brokuły lub kalafior. Zapotrzebowanie kaloryczne ok. 1650 do 1700. Do tej pory 3 x w tygodniu jeździłam na rowerze (po godzinie), do tego krótki trening mięśni klatki piersiowej (domowy), 1 lub 2 x w tygodniu w dni bez roweru - fat burning, ale teraz jest zimno, więc zamiast roweru - właśnie fat burning (niestety tylko 3 x ). Przez 10 miesięcy trenowałam na siłowni, do wakacji, teraz nie, ale mam nadzieję wrócić od października. Więcej szczegółowych informacji jest w moim poście w fitnesie https://www.sfd.pl/temat141448/ . Korzystam z rad Tyki i Joggera (wcześniej także Binia i Kanarka w AD), chętnie też przeanalizuję Twoje.pozdrawiam
andrea_l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak msz tylu doradcow to wiesz juz wszystko co potrzeba :D
teraz chwilka dobrej i wytrwalej woli i do dziela :D

powodzenia :D
pamiataj ze gdzie kucharek 6 tam nie ma co jesc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
To moze ja powiem tylko tyle ze ,faktycznie zwieksz do tych powiedzmy 60-80g ,nic sie stanie a i psychika odpocznie .Co do porad to wszystko wyglada dobrze ,moze ciut duzo kalorii ale jesli sa postepy to nie ma co zmieniac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 55 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8791
No może nie wszystko, ale dużo już wiem, woli też mi nie brakuje, efekty również są widoczne.
pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium