SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 854163

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
z okresem wprowadzajacym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9893
Czy oprócz ograniczenia fruktozy do 50gr i sacharozy do 100 są jakieś ograniczenia odnośnie rodzaju węglowodanów przy ładowaniu? Konkretnie chodzi mi o laktozę. Uwielbiam mleko w proszku a to odtłuszczone wygląda na idealne do ładowania. Kupę węgli i sporo białka i praktycznie zero tłuszczu. Co wy na to? Acha i jeszcze jedno. Jak to w końcu jest pierwsze łądowanie robi się po dwóch tygodniach wprowadzenia czy też najpierw dwa tygodnie wprowadzenia , potem jeszcze tydzień z odrobinę podniesionymi węglami i dopiero ładowanie?

Pośmiertny awans lub proces za przekroczenie uprawnień - dylemat policjanta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2447
daj sobie spokój z mlekiem w proszku (laktoza nieporzadana)
robisz 2 tyg wprowadzenia na (30 g ww) a dopiero po 2 tyg robisz łdowanie
Na ładowaniu najlepiej jess z weglowodanów: kasze , ryż , makarony, kaszke kuskus,duzo warzyw, ewentualnie carbo glukoza jezeli robisz ładowanie razem z kreatyną, moga byc jakies jogurty, płatki owsiane

nigdy nie należy sie poddawać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
kurcze a ja mam takei pytanko na ckd bylem .... 2 dni i niewytrzymalem nawp*****lalem sie puzniej bulek :(
mam pytanei czy skd np z 40g ww reszta taka sama jak w ckd da tez dobre efekty ??

Zmieniony przez - PySiO. w dniu 2005-05-14 07:46:19

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Pysio nie przejmuj się rób od nowa wprowadzenie mi zjeło 2 miechy zanim zrobiłem poprawne wprowadzenie bo ciągle przekraczałem te 30g ww ale się przestawiłem i po 2 miechach nie jem ięcej niz 20g ww na dzień wiec dasz se rade a skd dla dziewuch zostaw ty facet to jedziesz z ckd i na siłownie żeby mięsnie wyrobić a nie wozić sie po plazy z kościami

ale ofkorse mozesz i SKD choc podobno efekt troche gorszy a pomyśl tajedna bulka dziennie cie nie zbawi więc szkoda czsu na skd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
buby zes mi dal... poslucham sie ciebie ale cholera niewiem co jesc normalnie latam po tych tabelach i***** nic niemoge znalesc z mala iloscia wegli!!
i wkoncu te otreby ile maja wegli ile ich jesc ??

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
moje otreby którje jem to :

bialko 16
tłuszcz 4
wegle 63 (w tym mysle ze kolo 45-48 błonnik wiec wegli kolo 15 - 18 wyjdzie )

a co do malej ilosci wegli, to popatrz na rózne diety ckd cos w nich znajdziesz, ludzie czasem dobre posilki na ckd sobie wymyslaja

ale powiem ci ze tez mam tkai problem jak ty ze jem kolo 40 g wegli dziennie i nie moge za****a zejsc nizej

Zmieniony przez - Michał... w dniu 2005-05-14 09:37:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
na otrębch będzie pisać ile maj węgli a wtym błonnika którego się nie wlicza, ja tam otrebów nie jem i n błonnik nie zwracam uwagi wogule i żadnych problemów z wyprużneniem nie mam miałem tylko przez pierwsze 3 tygodnie i jest git

a co można jeść ja tam ciagle to samo jem czyli tuńczyk makrela śledź piersi indyka i kurczaka ser targowy chudy jaja gotowane oliwa z oliwek tran no i do tgo białko czasem wrzuce pomidora ogórka albo papryke i to wsjo
no i witaminy i minerały dostarczam z tabletek

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2005-05-14 11:03:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
wiesz chyba musze sie bardziej przylorzyc !! niewiem hmm nienbedzie to smaczne ale skuteczne !! idem pracowac nad dietką

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1371
O moj boże....... Dzisiaj mam ladowanie - araz umre (czuje sie strasznie)
jestem zmeczony, chce mi sie spac, boli mnie glowa a w dodatku zaraz chyba sie wyrzygam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a przedemna jeszcze wuchta ww. nie moge sie doczekac jutrzejszego poranka........
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium