SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 854306

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
meifug idz sytem co lobo jest bardzo fajny sam kiedys taki robile,lobo rob po 1h areoby co do calego cial ,zmienie jak mowisz,ja przez tylko 3-5 dni bylem zakrecony pozniej dzwigalem wieksze ciezary niz na ww mozliwe bardzo ze bedzie tak samo u ciebie ze zwiekszysz sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
ok,zrobilem dzis rano 60 minut rowerek ale niewiem na jakim tetnie bo to zwykly na lancuch nie z tej ery,ale tak mi sie dobrze na nim jezdzi i nic sie niezepsuje bo niema co,zadnej elektroniki,a co do tetna to jezdzilem dosc wolno,bo czytalem ze na ckd prog mleczanowy idzie w gore wiec krecicc niby na 65% max tetna,i tylko na oko wiem ile krece,bo jak jezdze czasem na silce to tam kontroluje szybkosc by miec te 65% tetna,i staram sie w domu krecic ta sama predkoscia,qazar to na czym smazyc jajecznice?smalec czy maslo(daje tylko ciutke ze 3 gram)bo bez tego mi sie przypala na moim teflonie,pamietaj zeby napisac mi trening piatkowy,odnosnie tego treningu to w tym artykule jest napisane ze mozna go zrobic na 2 sposoby.1 sposob to ze niby stymulujacy do wzrostu miesnie,a drugi sposob to nastawiony na chudniecie,i nawet sa napisane cwiczenia ale po angielsku i wiekszosci niejestem pewien,wiec napisz mi prosze ten trening i dodaj,ktory to jest,czy ten stymulujacy do wzrostu czy odchudzajacy,choc przyznam ze pierwszy brzmi korzystniej,na razie sie trzymam,i powiem ze jest super,przedewszystkim,ze mi dajesz rady za kazdym razem bo jak widzisz ciagle pytam,a tak gdybym tylko wzorowal sie na gazecie albo tym artykule to napewno bym cos robil nietak,bo tylko napisali o diecie zeby jesc bialko w stosunku do tluszczu w pierwszy dzien po ladowaniu 20% do 80%,a w reszte dni bialko do tluszczu 30% do 65% czyli przeliczajac na gramy te kalorie jak 1 do 1,i nic wiecej niepisza ile kalori co jesc itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
meifug,rob jak pisze qazar,czyli moim treningiem i dieta bo to jest juz skonsultowane i jest to bardzo dobrze obmyslane,moja diete na ckd masz w artykule moim chyba pt:moja dieta na ckd"tam ja rozpisalem a qazar sprawdzil i wszedzie niemial zastrzezen,tylko dopasuj kalorycznosc do swojej wagi bo ja waze(no wlasnie obecnie juz tylko 86 kg,zlecialo mi wody chyba jak qazar pisal)trening wyglada tak:
niedziela:rowerek na czczo 60 minut
poniedzialek:silownia robisz pol ciala,trening ten jest w tym samym artykule czyli:moja dieta na ckd,rozpisany przez qazara
WTOREK:silownia pol ciala,trening tez tam ciutke nizej
SRODA:60 minut rower na czczo albo inne aeroby
CZWARTEK:60 minut na czczo aeroby
PIATEK:trening calego ciala:jeszcze niewiem jak,qazar pewnie dzis mi napisze
SOBOTA:wolne i od niedzieli powtorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Mnie sie takie cos nie podoba co umiescili w kif jakie kolwiek przesuniecia w ilosci biala(az tak znaczne) to herezia(chodzi o szybkie wejscie w ketoze) ale spokojnie te 2 dni treningu spokojnie wystarcza bay byc gleboko w ketozie Smazyc tak na smalcu ,smacznego ,trening stanowi calosc Najpierw wchodzisz w ketoze(areo niedzielne i silak pon-wt) spalasz fat w srode i czwartek i dopalsz resztki glikogenu w piatek ,Lobo ty narazie nie robisz ladowanai musisz przejsc 14 dniowy okres przesuniecia metabolizmu naspalanie fatu po tym okresie (ja proponuje zrobic ladowanie dopiero za 2 tygodnie w piatek) powines stac sie maszyna do spalania fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
czy na diecie ckd mozna jest po 300-400 gr sera białego?
dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
kurna,qazar a ja myslalem ze sie naladuje pojutrze,no ale dobra,moze pierwszy raz to warto troche z tym zaczekac,ale w takim razie czy jest sens robic w piatek cale cialo?czy lepiej jak sie nieladuje pojsc w piatek zrobic powtorke z poniedzialku a w sobote z niedzieli,czyli znow po pol ciala,potem tak samo czyli niedziela,poniedzialek,rowerek,wtrorek,sroda silka,czwartek wolny i piatek jazda cale cialo i ladowanie,ale zrobie jak uwazasz za sluszne cale cialo w piatek teraz bez ladowania(tylko poproistu boje sie zciecia mojego mieska)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
qazar,mam pare pytan:
1.jak czesto powinienem spozywac otreby zeby uzupelnic blonnik i ile okolo?ja spozywam do kazdego z 6 posilkow po 5 gram,czyli dziennie 30 gram,starczy?czy lepiej zjesc to np.w jednym posilku?
2.czy mozna jesc tez kapuste kwaszona na ckd?(i ile ma wegli,bo wyczytalem ze tylko ok.1,5 gram)bo jem ja do 3 posilkow z miesem lub ryba,bo dobrze wchlania duze ilosci oliwy i lepiej smakuje salatka
3.czy moge mieszac bialko w posilkach,bo dzis sprobowalem zamiast (jajecznicy z 5 jaj,otrebami,pomidorem,i 5 gramami oliwy)i zrobilem jajecznice z 3 jaj,do tego 50 gram sera chudego,10 gram otreb,50 gram pomidora i 15 gram oliwy i mi bardziej zasmakowalo,a jem takie 2 posilki dziennie,moze byc?
a tak na marginesie to narazie samopoczucie swietne,posilki jak pokombinowalem to super smaczne,(jak ktos chce moge rozpisac jak jem)niemam zadnych przejscioiwych okresow,od perwszego dnia czuje sie dobrze,tylko mam klopot z tymi 30 gramami wegli na dzien bo jem 6 posilkow,do kazdego dodaje :troche otreb ok.5 gram a to juz ok.1 gram wegla,nastepnie salatka z 50 gram kapusty kwaszonej i 50 gram pomidora,co daje mi nastepne 2 gramy wegla,no i prawie zawsze 10 gram orzechow co daje nastepny 1 gram wegla,czyli juz okolo 4 gramy,i dodajac do tego wegle z produktow bialkowych np.z sera chudego 150 gram,czyli ok.3 gramy wegli lub 5 jaj tez ok.2 gramy wegli,to zawsze wychodzi mi z 5-7 gram wegla na posilek a ze jem 6 posilkow to wychodzi jak obliczylem w tabelce dhartona po podstawieniu mojego menu ok.35 gram wegla,i co z tym fantem?za duzo te 35 gram?jak tak,toz czego wyciac i co?salatki nietykam,wiec moze ograniczyc troche otreby albo orzechy?co radzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
qazar,mam pare pytan:
1.jak czesto powinienem spozywac otreby zeby uzupelnic blonnik i ile okolo?ja spozywam do kazdego z 6 posilkow po 5 gram,czyli dziennie 30 gram,starczy?czy lepiej zjesc to np.w jednym posilku?

40-50g styka moze byc do kazdego posilku

2.czy mozna jesc tez kapuste kwaszona na ckd?(i ile ma wegli,bo wyczytalem ze tylko ok.1,5 gram)bo jem ja do 3 posilkow z miesem lub ryba,bo dobrze wchlania duze ilosci oliwy i lepiej smakuje salatka

Ja tez wcina kapuste i teraz i na ckd polecam,ma faktycznie cos kolo 2g ww

3.czy moge mieszac bialko w posilkach,bo dzis sprobowalem zamiast (jajecznicy z 5 jaj,otrebami,pomidorem,i 5 gramami oliwy)i zrobilem jajecznice z 3 jaj,do tego 50 gram sera chudego,10 gram otreb,50 gram pomidora i 15 gram oliwy i mi bardziej zasmakowalo,a jem takie 2 posilki dziennie,moze byc?

Jasne,smacznego

a tak na marginesie to narazie samopoczucie swietne,posilki jak pokombinowalem to super smaczne,(jak ktos chce moge rozpisac jak jem)niemam zadnych przejscioiwych okresow,od perwszego dnia czuje sie dobrze,tylko mam klopot z tymi 30 gramami wegli na dzien bo jem 6 posilkow,do kazdego dodaje :troche otreb ok.5 gram a to juz ok.1 gram wegla,nastepnie salatka z 50 gram kapusty kwaszonej i 50 gram pomidora,co daje mi nastepne 2 gramy wegla,no i prawie zawsze 10 gram orzechow co daje nastepny 1 gram wegla,czyli juz okolo 4 gramy,i dodajac do tego wegle z produktow bialkowych np.z sera chudego 150 gram,czyli ok.3 gramy wegli lub 5 jaj tez ok.2 gramy wegli,to zawsze wychodzi mi z 5-7 gram wegla na posilek a ze jem 6 posilkow to wychodzi jak obliczylem w tabelce dhartona po podstawieniu mojego menu ok.35 gram wegla,i co z tym fantem?za duzo te 35 gram?jak tak,toz czego wyciac i co?salatki nietykam,wiec moze ograniczyc troche otreby albo orzechy?co radzisz?

Spox 35g tez moze byc szczegolnie ze polecam ladowanie 16 dni zrobic ,co do treningu zrob cale cialo im glebsza ketoza na poczatek tym lepiej,a teraz ona chroni twoje miesnie ,wiec czas na zmiane w maszyne do spalania fatu a pozniej ladowania co tydzien po 1,5 dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
pozniej ladowanie co 7 dni to juz chyba mnie niebedzie dotyczyc,bo wszedlem na ckd,azeby sprawdzic jak reaguje moje cialo na diatach zwiazanych bardziej z tluszczem,poniewaz normalne diety na mase na mnie sie niesprawdzaja bo przybieram duzo tluszczu,i postanowilem sie odchudzic a potem zaczac znow mase ale w miere beztluszczowa,np.low carb,ale przeczytalem w twoim artkule ze jesli nawet sie chce nagle przestawic na robienie masy na lowcarb ze zwyklej diety (tj.ok.6 gram wegla,1 gram tluszczu,3 gramy bialka) to i tak radzisz najpierw robic przez jakis czas ckd do 30 gram tluszczy zeby organizm sie nauczyl pracowac na tluszczach,i to wydalo mi sie bardzo sensowne i logiczne bo w koncu gdyym tylko uicial wegle do 150 gram,to organizm dalej by spozywal taka ich ilosc ze moglby na te wieksza ilosc tluszczy niereagowac tak dobrze jak po 3 tygodniowej jezdzie tylko na 30 gramach wegla i dlatego odwazylem sie na ckd,i od tego jak mi to pojdzie uzaleznilem czy potem za jakies 3 tygodnie zaczne diete na low carb lub cos podobnego czy wroce znowu do starego sposobu z ktorego poprostu niejestem zadowolony,wiec wstepnie mam w planach pociagnac ckd 3 tygodnie (bo czytalem ze nawet do 20 dni niektore organizmy moga sie uczyc przystosowywac do korzystania z tluszczy)a potem wejsc na jaks dietke co mi doradzisz na mase,z tego co wiem,sam zaczales po ckd mase na low carb bodajze,wiec napiszesz mi jak rezultaty,ale to na koniec mojego ckd,dzieki za informacje i rady,no i jak zwykle do uslyszenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium