SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 854300

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
>>>>> dieta SKD <<<<<
założenia
-do 80g ww
-2g białka na kg masy ciała (1,8-2,3g)
-reszta kcal pochodzi z tłuszczy

przykład j.w kobieta 60kg

zapotrzebowanie j.w. 1555kcal

ilość BTW
kobieta nie ma dużej nadwagi i jakoś szczególnie nie pracuje fizycznie wiec będzie spożywać 70g ww czyli 70g x 4kcal = 280kcal
białka spożywamy 2g na kg masy ciała czyli 60x2=120g czyli 480kcal
wykorzystaliśmy 480+280=760kcal z 1555 czyli zostało nam 1555-760=795kcal
każdy 1g tłuszczu to 9 kcal tzn 795kcal:9kcal= 88g tłuszczy

podsumowując BTW
białko 120g
węglowodany 70g
tłuszcze 88g

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1050
Thx Rothen :)
Wiec jednak SKD.

"""kobieta nie ma dużej nadwagi i jakoś szczególnie nie pracuje fizycznie wiec będzie spożywać 70g ww czyli 70g x 4kcal = 280kcal"""

Jak mam obliczyc ile ja powinienem jesc ww? Im wieksza nadwaga tym mniej ww?Np. 50-60ww? Czy wszystko zalezy od pracy...Jak to jest?Jest jakas tabelka albo cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
napisz ile ważysz i ile ćwiczysz

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
najlepiej jeszcze wiek , staż , pas , cel , ile chcesz zrzucić to pomoge ci coś ułożyć

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1050
Waże zdecydowanie za duzo dlatego chce jak najszybciej schudnac - okolo 98-100 kg. Mam 21 lat. Wzrost okolo 180cm. Nie cwicze. Dokladne pomiary zrobie jak zaczne trening tj.poniedzialek. Chce wlasnie zaczac od poniedzialku-tj. odpowiednia dieta + trening. Bede biegal rano okolo 30-60 min. Dojda do tego cwiczenia w domu - pompki brzuszki itp. bo niestety obecnie nie mam dostepu do siłowni. Zalezy mi tylko na utracie wagi i jak najszybszej redukcji! Tylko nie wiem dokladnie jeszcze jak to wszystko ma wygladac(trening,dieta)..moze mi pomozesz..heh.Z gory dzieki wielkie z pomoc. Oczywiscie jak cos to zapodam Soga :)

Zmieniony przez - Terezm w dniu 2005-06-23 23:31:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
słuchaj dzisiaj już musze iśc spać ale jutro po godzinie 17 00 zgłoś się do mnie na gg to wszystko tobie rozpisze , wytłumacze , pomoge , wyjaśnie niejasności....siedze na dietach tłuszczowych od lat więc wiedze mam sporą....
Rothen GG - 3909436

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1050
OK . Zglosze sie napewno:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
okej będę czekał....najcześciej jestem niewidoczny więc pisz śmiało

to samo tyczy się innych zwolenników CKD , jesli macie jakieś pytania albo prośby na temat diet tłuszczowcyh służe pomocą

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1269
Wczoraj miałem taki zap.iep.rz że nawet zjeść nie było kiedy. Zrealizowany procent dziennego zapotrzebowania [%] B:66 T:38 W:58 Cal:49.
Czy to jakoś ujemnie się odbija na CKD czy poprostu zjaram więcej tłuszczu ze względu na większy deficyt caloryczny?

-> Nie przejmuj się, przecież jutro będzie gorzej!<-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
jak raz odszedłes troche od diety to sie nic nie stalo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium