SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 855800

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
orzechow w mojej diecie nei ma wogle, mam po nich nerwice jelitowa czy jak to sie nazywa, bol brzucha zle samopoczucie itd

btw wlasnei szamam 2 pomidorki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
obelixik to masz problem... współczuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
czemu ? poprostu ich nie jem

czy wstajac rano zanim sie umyje,ubiore minie 20min zanim zjem sniadanko, to zaden problem ? chodzi mi o poranny katabolizm...jak wypije po wstaniu wpc to bede mial mniejszy apetyt a i tak rano mam maly

Zmieniony przez - obelixik w dniu 2005-12-10 10:47:38

Zmieniony przez - obelixik w dniu 2005-12-10 10:48:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 754
witam
czy układając ckd obcinac zapotrzebowanie kaloryczne? to dieta redukcyjna, ale czy nalezy dodatkowo zmniejszyc ilosc kcal? przy okazji przedstawie wstępne obliczenia
BMR*1.2=2560kcal
bialka:213g=853kcal
węglowodany:30g=120kcal
tłuszcze:176g=1587kcal
mam 17 lat 176cm 97kg spory %tkanki tłuszczowej do zredukowania i rozepchany żołądek :/. cel:narazie zbroje się w wiedzę. przejsc na ckd(jak ułoze wzuce do oceny) od stycznia po 2tygodniach chce dołączyc therme. 2x w tygodniu(3-6h) trenuje SW jeden dzien stójka jeden parter(konkretnie się wypacam). przy okazji diety i cyklu thermala pomiędzy treningami znajde czas na bieganie i trening aereobowy/obwodowy jeszcze sobie to rozplanuje. w kazdym bądz razie ten okres wypadnie gdzies na ferie wiec czas będe miał na pewno.
Ok. troche było z innej beczki ale chcialem przedstawic swoj problem. ostateczne pytanie to czy obciąc te kcal i czy dokonałem poprawnych obliczen.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Patrzenie tylko na potas jest duzym błędem, nalezy dbać przede wszystkim o magnez, magnez powstrzymuje straty potasu, (powie wam to każdy kardiolog ) zwróccie uwagę na skład leków (bez recepty) regulujacych prace serca : magnez + potas , lub sam magnez, nie spotkacie samego potasu ( mowie o lekach bez recepty, nie o kaliposie - który jest na receptę dla ludzi majacych problemy z gospodarka jonową ).( jesli ktos ma zyczenie wkleje prace o magnezie)

ps
na diecie ckd sa naprawde powazniejsze problemy niz minerały - chocby zagrożenie zakwaszenia (dużo tłuszczy i białek , mało alkaizujacych weglowodanów )

pozdrawiam
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
magnez lykam codziennie

"mało alkaizujacych weglowodanów" - a jakie to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
chodzi o to że białko zakwasza a węgle odkwaszją organizm

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
najlepiej robią to owoce / warzywa

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
czy wstajac rano zanim sie umyje,ubiore minie 20min zanim zjem sniadanko, to zaden problem ? chodzi mi o poranny katabolizm...jak wypije po wstaniu wpc to bede mial mniejszy apetyt a i tak rano mam maly
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium