SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 852162

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1665
Niestety koleś nie odpowiedział (

KULTURYSTYKA - I'm loving it!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
ok, to prosze o info ile tych bialek moge na kg ciala, oraz prosze o pomoc co i jak w kazdym posilku
bo do tej pory nie wiem

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
przy ckd rozpisalem all ,dajesz max 2,2g bialka ,ponizej 20g ww i reszta z wyliczonego zapotrzebowania stanowia tluszcze,dzielisz to od 3-6 posilkow i lux
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1665
Właśnie - ta dieta wcale nie jest tak rygorystyczna jak zwykła dieta WW! To jest najlepsze co może być!
PS: Ja jem coraz więcej -- masa idzie powoli -- a tłuszczyk na brzuszku się wypala!!!
PS:
Hej wszyscy stosujący diety niskowęglowodanowe!!! Jak możecie to wpisujcie do postu w alternatywnej drodze now przepisy niskoWW!!

KULTURYSTYKA - I'm loving it!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 313
Kurcze co jesc w tej diecie przeciez prawie wszystko zawiera wegle ;], ja nie umie zjesc ryby bez chleba :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
oki, tak wiec koniec koncow wylazlo szydlo z worka

152g bialek = 608kcal
20 ww = 80kcal
148 g tluszczu = 1332kcal

Godziny Posilkow:
7.00
10.00
13.00
16.30 (przedtreningowy)
20.00 (potreningowy)

dania do sprawdzenia juz w najbliszym czasie

milych snow

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Czas na małe ostrzeżenie

U nas w Poznaniu jest taka miła, aczkolwiek nieznana w reszcie kraju tradycja, że w święto Niepodległości obchodzimy także imieniny Marcina, co związane jest ze spożywaniem tzw. rogali marcińskich, skłądających się z cienkiej ilosci ciasta wypchanego farszem z białego maku, margaryny, cukru i innych tego typu badziewi. Jako, że przepadam za tym świństwem a święto marcińskie jest związane z moim miastem nie mniej niż powszechnie znana w kraju pyra, postanowiłem pomimo osobliwego dla mnie czasu, jakim jest dwutygodniówka wprowadzająca do CKD, popuścić nieco pasa i wciągnąć rogala.

Duuuży błąd

Bydle było ogromne, ważyło z 300 - 400 gram, wyprodukowane przez najsławniejszego cukiernika w kraju, imć mistrza Kandulskiego, który nie tylko sam mistrzem świata był został ale także młodych mistrzów wyszkolił, żeby trzustki pospólstwa rozwalać. Tak sobie zmarkowałem, że skoro schrupię rogalika a za dwie godzinki mam trening, to sobie rogalika spalę i będzie po kłopocie.

Nic z tych rzeczy. Takiej gehenny jaką przeżyłem po rozpoczęciu ćwiczeń dawno już nie miałem. Czułem się FATALNIE. Po każdej serii zbierało mi się na wymioty, w głowie się kręciło okrutnie. Przerwałem trening po 15 minutach i cierpiałem jeszcze poważnie przez najbliższe 2 godziny a do teraz czuję się nieswojo.

Tak więc łasuchy - na tłuszczówce uważać ze słodyczami! Chyba, że tylka ja tak mam Jak chcecie, to sami sprawdźcie

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1665
No to miałeś niezłą jazde!!!!!!
Dzięki za ostrzeżenie!!!


Naszcześćie ja słodyczy nie jadam już od dawna a nawet bardzo bardzo dawna i nawet mi już nie smakują
A teraz na tłustym jak mam ochote na słodkie to biore troche śmietany 30% białego twarogu troche daje cynamon troche wanili troszke słodzika(odzwyczajam się powoli od niego bo jest jednak mało zdrowy) orzechy lub migdały i mam niebo w GĘBIE!!!

KULTURYSTYKA - I'm loving it!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

Wiecej