SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 854239

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
pytam bo na poczatku tego postu quazar (nie wiem czy dobrze napisalem ale nie niechcialo mi sie juz sprawdzac :) hehe sorka) nie ma nic na ten temat zeby odejmowac a wiele osob mowi ze tak powinienem zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
juz wiem ze qazar :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Nie idejmujie sie to jest juz gotowe wyliczenie dla redukcji ,chodz wiadomo ,chudniemy to powoli odejmujemy kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
a więc małe rozczarowanie jestem 5 tydzień na ckd róznie to było ale w ketoze weszłem najlepiej za pierwszym razem potem gorzej i gorzej a teraz już 9 dzień i nic w diecie nic specjalnie nie zmieniłem jedynie 4 tydzień był obfity w białko kosztem tłuszczu ale nie przekraczałem dziennego zapotrzebowania na kcal do piatku ładnie ze mnie szła waga i obwody (teraz wiem ,że to tylko była wod)już piaty dzień nic na wadze nie poszło w dół a nawet 0,5kg i +2 cm na plus zaznaczam ,że bilans kaloryczny mam ujemny na redukcje trenuje po południu (Plan treningowy z tego działu) bo rano pracuje aerobów rano nie robie bo nie ma czasu i chęci musiałbym wstawać o 4.00 a to odpada ,jak zdązyłem zauważyć
z własnej obserwacji najlepiej woda wychodziła ze mnie po aerobach które mam na środe i czwartek więc teraz sie zastanawiam czy nie zmodyfikować troche tego planu
i tak
poniedziałek tak jak w poniedziałek
wtorek aeroby
środa to co we wtorek
czwartek aeroby
piątek aeroby
sobota i niedziela wolne
no tak se sam kombinuje ,żeby w depresje nie wpaść z powodu zastoju
może coś
drTroll cos poradźi
jedno jest pewne nie zamieżam sie wycofać jedynie potrzebne mi teraz wasze wsparcie,przyznam sie ,że po takim spadku codziennie obserwowanym ,zastuj paro dniowy ,i siada psyche

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12644
co do tego braku ladowac to bralem zen szen i bylo git, fakt ze teraz na chwile odstawilem to mi sie zdarzy zakrecic w glowie ale juz niedlugo znowu kupie, a co do vaso....przysla mi za tydzien wiec zostanie mi jakies 20 dni uzytkowania, czyli pewnie troche zostanie. bedzie pozniej sens brac vaso podczas normalnej diety? czy tak czy siak sie zmarnuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12644
wogole czy bedzie jakis sens zaczynac obojetnie jaka suplementacjie czy tight'em czy vaso jezeli mialaby ona byc jeszcze tylko 20 dni na ckd a pozniej juz na normalnej diecie na zero?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1371
Witam i pozdrawiam wszystkich wytrwalych! Gratuluje silnej psychiki!
Sam przymierzam sie do przejscia na ta diete! Do tej pory przeczytalem 65 stron tego postu! Ale jeszcze paru rzeczy nie wiem i mam nadziej za nasz wspaniely moderator odpowie mi na nie!

1. Jestem na kuracji testosteronem i deca- powoli zblizam sie do konca!
Oczywiscie po tak obfitej kuraci przydala by sie jaka dieta na zgubienie paru niechcianych centymetrow tu i ówdzie... Na tych paru stronach co przeczytalem napisane ze bardzo szybko sie chudnie i traci wode! Mysle ze wszysce wiemy ze po kuracji sa spadki! Czy ta dieta nie spowoduje u mnie wiekszych spadkow? Co do tej kuracji wiem ze nie ma sie co chwalic...

2. Jezeli moge stosowac ta diete to kiedy najwczesniej moge ja zaczac? chodzi mi jak dlugo po odbloku?

3. Czy na tej dieci musze stosowac taki trening jaki jest napisany na pioerwszej stronie??

4. Wie ktos moze ile kosztuj pomiar tkanki tlusczowej np. w aptece?
Wiem ze mozna samemu sobie to policzyc ale nie jestem pewien co do takiego sposobu...

Za wszystkie odpowiedzi dziekuje!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
1. Jestem na kuracji testosteronem i deca- powoli zblizam sie do konca!
Oczywiscie po tak obfitej kuraci przydala by sie jaka dieta na zgubienie paru niechcianych centymetrow tu i ówdzie... Na tych paru stronach co przeczytalem napisane ze bardzo szybko sie chudnie i traci wode! Mysle ze wszysce wiemy ze po kuracji sa spadki! Czy ta dieta nie spowoduje u mnie wiekszych spadkow? Co do tej kuracji wiem ze nie ma sie co chwalic...

tak daj 2,5g bialka na kg wgi cial i styka,reszta spadkow to woda wiec sie nei buj

2. Jezeli moge stosowac ta diete to kiedy najwczesniej moge ja zaczac? chodzi mi jak dlugo po odbloku?

Sadze ze tu po odbloku,ckd podnosi naturalnie testosteron

3. Czy na tej dieci musze stosowac taki trening jaki jest napisany na pioerwszej stronie??

Ba nalezy

4. Wie ktos moze ile kosztuj pomiar tkanki tlusczowej np. w aptece?
Wiem ze mozna samemu sobie to policzyc ale nie jestem pewien co do takiego sposobu...

u lekarza sportowego 40zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
a jesli wyszlo mi np ze musze brac 180 g tluszczu a bede brał dajmy na to 120 a przestrzegał spozycie białka i wegli to jaki to ma skutek ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium