SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 856829

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
kawe se wypij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
ja to mam odwrotnie, bym sobie zrobił ładowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
to sie zamiencie

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1371
Ja mam na ckd ochote na ladowanie ale po pierwzym posilku ladujacym odechciewa mi sie........ kawa pomogla ale jeszcze boil mnie glowa. moge wziasc jakas tabletke np. naproksen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Lepiej pocierpiec

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
Zakończyłem pierwszą część CKD - po 6 tygodniach 6 cm w pasie mniej i jakieś 3 kilo z wagi - to chyba dobre efekty

Teraz 4 tygodnie siłówki a potem CKD part TWO

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
mikolaj jak nie mozesz se z żarciem poradzic to do ładowania dodaj carbo i glukoze albo zrób take jak quazar napisał w pierszym pocie i będzie lux wiem bo tez tak miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
a ja własnie skonczyłem po 14 dniach CKD
nie dla mnei ta dieta, od poczatku wszystko mi w niej nie pasowało wracam do normalnej sprawdzonej redukcji na którj idzie wolno bo jakis kilogrm na 3 tygodnie ale dla mnei to przyjemniejsza redukcja niz CKD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1371
Nastepne ladowanie musze zrobic z glukozą bo naprawde mam tak napchany brzuch ze zaraz wybuchne...
Ile kosztuje glukoza i gdzie to mozna kupic??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
kupisz w spożywczym albo supermarkecie
pare złotówek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium