SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 854036

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
Łatwiej przytyjesz od cukrów ;d

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
być może,ale jeszczenie nastał ten dzień kiedy sie tyje na redukcji i jeżeli coś można poprawic a jest na to czas to słucham zawźięcie,więc z obliczen wynika ,że powinienem zjadać 3400kcal inny kalkulator podaje że 3200kcal więc wybrałem ten co podaje 3200 i odjołem 800kcal i stąd mi wyszło 2400 ale jak mówie nie trzymam się tego sztywno bo bym zgupiał wychodzi mi od 2300 do 2600 jedynie rygorystycznie pilnuje węgli ale nie ma co szty drzeć już po świętach będe pracował za euro więc założyłem taką diete jak wcześniej napisałem być może zwiększe zapotrzebowanie do 2800-3000kcal żeby nie stracić tego co już mi sie udało osiągnąc,biore ze sobą hantle więc coś bede kombinował by utrzymać to co już mam ,na siłce jest ostro ,ale było gorzej,słabo było, ten tydzień jest dużo bardziej silny widze różnice drtroll oceń czy warto na exporcie stosować tak zbilansowaną diete jak podałem na 168 str.

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
już nie pamiętam dokładnie co i jak sie ładowałem w ostatnim tygodniu ale to tu było napisane i tego sie trzymałem i robiłem ładowanie na maxa tak jak dr troll robi,żadnych cipsów czekolad i lodów no loda to tylko 100g było ,żadnych pączków,ciąst i tego badziewia co zawiera cukier ,uzywałem tylko glukozy i miodu gryczanego ten ostatni to też z ostrożnością

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
dokaldnie to jest poztywne jesli robisz all z glowa(super nadkompensacjia glikogenu) lub zle jak bez myslnie(tyjesz )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41323
Qazar a jak efekty na ladowaniu z glukoza? bo widzialem jak pisales w rozpisce car up.

masa sila masa sila wypychaj!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1279
nie ma co oczekiwac cudów ja sobie spokojnie wypracowuje sylwetke na skd i jest luzik,ckd mam jako przerwe i odpoczynek dla organizmu.Uwielbiam to co jem:*qazar to dla Ciebie za opieke.I sluchac mi drtrolla i qazara.wiedza w czym rzecz.I nie wariowac mi,bo sobie krzywde zrobicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Chodzi o to aby kretayna pomogla nam w super nadkomenscji glikogenu i zeby rano w niedziele zebys wygladal chudo i umiesnienie a nie jak pilka do tenisa ,glukoze mozna zamienic na carbo ja pije 200g glukozy i tyle samo carbo liquid high ig carbs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2447
ej, dobar juz dobra przestancie tak na mnie najezdzac. Ja tylko napisałem to co obserwuje po sobie.
Przepraszam za głupoty jakie napisałem!!!!!!!!

nigdy nie należy sie poddawać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
a to my na ciebie najezdzalismy cos ty ja mowilem calkowicie oglnie i nie bylo to skierowane do konkretnej osoby tylko do ogolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
jutro mam pierwsze ładowanie,można budyn oszamać???poza tym czy ładować się kreatyną jeśli wiem że wieczorem z 3 piwka polacą??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium