SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 854191

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
hehe dlaczego nie - ja jutro się ładuje i robie lekkie cardio

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4027
co z tymi ww /bo sie zgubiłam/ do 50g ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4027
to sa moje poczatki w ukladaniu diety wiec prosze na mnie bardzo nie krzyczec:)
ckd - dlatego ze walcze ze slodyczami ktore baaardzo lubie

wiec jak na razie moje menu wyglada mniej wiecej tak:
Śniadanko: 150 g kefir albo jogurt naturalny z 30 g płatków owsianych 50 g sera białego chudego
II śnadanko: sałatka: jajko, tunczyk, kapusta biała, łyzeczka majonezu / albo serek biały + orzechy
Obiadek: piers z kurczaka got., sałata zielona + oliwa z oliwek
Kolacja : jajecznica ostatnimi czasy z 1- 2 jajek

no i podliczajac takie sniadanie plus potem oprzechy czy pestki slonecznika wychodzi mi zawsze za duzo wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
kefir ,jogurt out i to w trybie natychmiastowym
Daj dane dokladne bo cos malo kalorii,waga,wiek,wzrost,aktywnosc,tempo metabolizmu

Zmieniony przez - qazar w dniu 2004-09-22 22:44:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4027
normalnie przesluchanie:)
waga 64, wzrost 170, wiek 27, aktywnosc mala basen 1 lub 2 razy w tyg
co do sniadania to nie mam pomyslu na nic innego jak w takim razie ser biały chudy, wlasciwie to pomimo ze przeczytalam ten post nie bardzo wiem co moge jesc z prostych do przygotowania rzeczy aha i nie wymagajacych podgrzewania bo sa dni ze wracam do domu dopiero po 22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 55 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8791
Vika!
Wiem, że 30 g ww to bardzo mało ( bo sama staram sie byc póki co na CKD)ale można tak sobie ułożyc dietę,żeby nie przekraczać tego poziomu. Zimą przez jakiś czas (dość długi) starałam się trzymać poniżej 20 g ww dziennie, - to dopiero było mało, stwierdziłam jednak,że to jest stanowczo zbyt mało jak dla mnie. Zmieniłam nieco menu i trzymam się 30 g. Fakt,że brakuje mi np. rano owsianki, bo trudno nie przekraczać 30 g ww dziennie jedząc owsiankę. Tak więc wymysliłam sobie na śniadanie omlet z dwóch jaj, z dwiema łyżkami otrąb pszennch, bitą śmietaną, jagodami mrożonymi, odrobiną białego chudego sera. Powiem Ci, że bardzo mi ono odpowiada, bo jest: 1) ciepłe( omlet), 2) sycące. Wszystko oczywiście liczę, tak by zmieścić się w swoim dziennym zapotrzebowaniu kalorycznym, czyli wiadomo, że tej śmietany nie może być zbyt dużo (bo tłuszcz niespecjalnie zdrowy).Kaloryczność diety uzupełniam oliwą z oliwek i olejem lnianym, z białkiem nie mam problemu, tzn. nigdy mi go nie brakuje,żeby np. mieć potrzebę dokupowania odżywki białkowej, zwykle muszę gdzieś coś obciąć, bo po wyliczeniu okazuje się, że jest go zbyt wiele.Pozdrawiam
andrea_l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Vika ,wychodzi 1500 kcal , 125g bialka ,30g weglowodanow i okolo 98 g tluszcu.Podziel to teraz na 3-7 posilki , i spozywaj je w rownych odstepach czasu.Co do posilkow na ktorejs stronie podalem swoj jadlospis,jest latwy i bez duzego gotowania.Andrea a ile jestes na ckd,bo jesli wiecej niz 14 dni to na sile nie musisz sie czymac tych 30g wegli
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium