SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mati - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 473563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
prz1993
Ale noga jak poszla rozmiarowo!


Wlasnie wszystkie partie trenowane co 4-5 dni a nogi raz na 10-12 a mimo to cos tam rosna
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dostałem tez wynik ck i wyszło prawie 2000 wiec prawie 10x norma. Ale chyba u kazdego z nas ten wskaźnik będzie wywalony w kosmos.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
12.08
Deload dzien 3
Plecy bic
Sciagnie hammer 3x15-10
Sciaganie linek wyciagu gornego 4x15-12
Wioslo z v wyciagu dolnego 3x12-10
Narciarz 3x15
Hammer low row 3x10
Uginanie z supinacja 3x12-10
Uginanie ze sztanga 3x15-12
Uginanie ramion przy wyciagu 3x15

Trening mocno lajtowy. Dość male ciężary, wolny tut.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
13.08 off
Byłem u Radka. Ostatnie 4-5 tygondi lasy i później jakies 4 tyg utrzymania wagi.
Makro na najbliższe 4 tyg
Ww 880 b 440 t100

Moda na obniżanie bialka a u mnie trawienie ok wiec podbitka.

Micha:
Dt
1. Bialka jaj cale jaja pieczywo maslo orzechowe
2. 30-40 min po śniadaniu 50g izolat 50g dextroza
3. 100g ryz izolat maslo orzechowe banan
Intra 50g dextro eaa
4. Post kleik,izolat, banan, pieczywo,dzem
5.30-40 min później szejk 50g izolat 50gb dextroza
6. Ryz dorsz losos 20-30g ww z jakiegoś sosu.
7. Ryz kura oliwa
8. Maka ryzowa bialka jaj maslo migdalowe

Jedzenia tyle jeszcze nie miałem ale w razie w wleci mk. Te 4 tygodnie dam rade mysle. Byle tylko trawienie dopisywało. Posilkow niby 8 ale w tym sa 2 szejki + 2 płynne będą wiec tez bez tragedii.
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
a inse jak stosujesz przy takim schemacie z jedzeniem?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2867 Napisanych postów 5127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119924
Zdziwiło mnie że po treningu ten szejk nie leci najpierw i potem posiłek z tego kleiku itd. Tzn. Nie pytam dlaczego co i jak, tylko takie nowe bo zwykle się widziało odwrotnie w różnych wypiskach
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1229 Napisanych postów 4122 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 393385
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
erwinoos
a inse jak stosujesz przy takim schemacie z jedzeniem?


Humulin r do 1 posilku i humalog post.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
opalinho
Zdziwiło mnie że po treningu ten szejk nie leci najpierw i potem posiłek z tego kleiku itd. Tzn. Nie pytam dlaczego co i jak, tylko takie nowe bo zwykle się widziało odwrotnie w różnych wypiskach


W 30-40 min po posilku jest szejk bo wtedy insa ma +- szczyt. Wiem ze podobny schemat poleca Neil Hill czy dorian. Cutler robil podobnie z tym ze on miał jakieś 4 szejki dziennie. Tzn posilek szejk posilek szejk itd.
4
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

Następny temat

Jędrzej Pietz - Przygotowania na 2021

electro
Polecane artykuły