SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT cod123, 3 lata str 119

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 270699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
kaka21
Ja nie wiem, jak Wy to mierzycie :) ja mam 55cm w udzie a mam naprawdę spory kawałek nogi i gruszka jestem w dodatku niska 163cm ale 7-10cm różnicy to jakaś totalna przepaść patrząc na udo, a nogi szczupłe macie.


kaka ja tez mam 55 w udzie i 163cm każda z nas jest inna

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
ja mam 170 cm. a udo mierzę w największym miejscu, też pod pośladkiem ;d dziś mierzyłam i było 62 cm. a jakiś czas temu miałam 66cm, trochę zeszło a no fakt każda inna
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 731 Napisanych postów 1984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192645
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
bo wszystkie chcą mieć uda jak sarenki
2

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
nogi jak sarenki, tyłek jak kim kardashian, płaski brzuch, zarysowane bareczki i tak można pewnie długo wyliczać
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 710 Napisanych postów 2487 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 327948
duzy biust ofc
2

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 1702 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32061
kaka21
wszystkie inne a kończy się na tym, że na nogi prawie każda narzeka :P


Ja nie niech rosną jak największe

Fajne te legginsy. Kusi mnie strasznie zamówić.


Zmieniony przez - Lexi_ w dniu 2018-07-21 11:45:28
...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
O nie tyłka jak Kims Kardashian bym nie chciała :D :D Przeraża mnie :P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No z tym tyłkiem też bym nie przesadzała... nogi większe by mi nie przeszkadzały, byle talia była wąska i wszystko się ładnie równoważyło.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
o nie, tyłka kim nie chce ;D ale bareczkami bym nie pogardziła :DD

lexi- legginsy są naprawdę fajne, ale cena bez promocji straszna chociaż teraz jak już jedne przetestowałam to będą kusić szkoda, że ta wysyłka taka droga- 9 euro. a żeby była gratis to trzeba zamówić chyba ponad 75 euro, trochę przesada.

wczoraj:
rower 20 km

1. Gofry z przepisu powyżej +borówki
2. Kotlety z siekanego kuraka z warzywami, ryż
3. Mrożone banany i trusawki+whey+płatki kukurydziane
4. pizza ryżowo-gryczana z łososiem i mozarellą
+trochę czipsów z czerwonej marchwi, czy tam czarnej (biedronka)

dziś trening:

1. Martwy ciąg 4x6-8
8x40/8x50/8x60/7x60/5x65/3x70
8x50/6x60/4x65/4x65/3x70
7x50/6x60/3x65/3x65/2x70
8x40/8x50/7x60/5x65/5x65
8x40/8x50/5x60/4x60/3x65
8x40/8x50/6x60/5x60/6x60
8x40/8x50/8x55/5x60/5x60
8x40/8x50/7x55/3x60/3x60
8x40/8x45/6x50/5x55/5x55
8x40/8x45/8x50/8x50/5x55
10x30/8x40/8x45/8x50/7x50
8x30/8x40/8x45/6x45/5x45
8x30/8x40/8x40/7x45/6x45
8x40/8x40/8x40/7x45

2. Sciąganie linek wyciągu na bramie w klęku 4x8
8x25/7x25/7x25/7x25
ściaganie drążka, bo linka zepsuta.. 8x30/8x30/8x30/8x30
ściaganie drążka, bo znowu zajęte 8x25/8x30/8x30/8x30
cały czas było zajęte i zrobiłam podciąganie 6x1
8x25/7x25/7x25/7x25
8x20/8x20/8x25/8x25
8x20/8x20/8x20/7x25
8x20/8x20/8x20/8x20
10x15/8x20/8x20/8x20
10x15/8x15/10x20/810x20
10x15/8x15/8x20/8x20
8x15/8x15/8x20/8x20
8x15/8x15/8x15/8x20
8x15/8x15/8x15/8x20

3. Leg curl z piłką 4x10
maszyna 4x30kgx8+12
na maszynie zrobiłam 4x30kgx8+12
12/10/10/10
12/11/12/12
12/10/11/10
na maszynie zrobiłam 30/35kgx8+12
12/12/10/11
na maszynie zrobiłam 30kgx8+12
nie było piłki..uginanie na maszynie zrobiłam 30kg
12/11/10/12
12/10/10/11
11/11/10/10
12/10/10/11
12/10/10/10

4. Unoszenie ramion w bok jednorącz4x10
hantla 4x8x2kg
z gumą 4x8/8/8/8
z gumą 4x8/8/8/8
brak
brak
z gumą 4x12/12/10/10
z gumą 4x12/12/10/10
z gumą 4x10
z gumą 4x10-12
z gumą 4x10-12
z gumą 4 x10
z gumą 4 x10 z gumą lepiej mi wchodzi
10x2/10x2/10x2/10x2
10x2/10x2/10x2/10x2

5. plank 4x
40s/40s/30s/30s
zrobiłam unoszenie nóg na ławce 10/8/8
40/40/40
50/40/30/30
brak
60s/40/40/40
50s/45s/40s/40s
brak
50s/40s/50s/40s
60s/45s/40s/55s
50s/50s/40s/40s
50s/40s/40s/40s/
50s/40s/30s/40s
40s/30s/30s/30s


plus spacer 6 km


dziś:
1. jajecznica, chleb gryczany
2. Schab, ziemniaki, fasolka
3. Mrożony banan, whey, orzechy
4. Ognisko będzie, więc kiełbasa i pewnie jakieś piwko


Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT moniuszko

Następny temat

ćwiczenia po ciąży

electro
Polecane artykuły