SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT cod123, 3 lata str 119

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 249458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Ja sie zbieram juz od tygodni ale nie chce mi sie ziemniakow trzec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Jak masz sokowirówkę to mozna tak ziemniaki „zetrzeć” w kilka sekund
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja mam takie wielofunkcyjne urządzenie to robi się dosłownie moment taką papkę. Najwięcej czasu zajmuje obieranie ziemniaków i potem ich smażenie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Kurcze gdzies mam ta maszyne ale to chyba jednak szybciej by mi bylo zetrzec na tarce niz to skladac, potem rozkladac i jeszcze myc :P ale musze sie w koncy zebrac i zrobic, w piekarniku tez by chyba wyszly? takie ziemniaczano-cukiniowe bym zjadla
1

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
O świetny patent. Ja próbowałam robić na niewielkiej ilości tłusczu i w piekarniku ale nie wchodziły. Super, bo ja KOCHAM placki ziemniaczane :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja kiedyś próbowałam robić w TM, ale takie z tartych na tarce zoemniaków zdecydowanie są lepsze. W piekarniku to robiłam babkę ziemniaczaną, placków nie próbowałam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73511
Placki ziemniaczane z gofrownicy? Muszę spróbować. Z piekarnika mu nie smakują. A co a w ogóle świetna pupa.
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Super patent na gofrownice! Szkoda, że nie mam, ale może w tostownicy wyjdzie
Ps. Ktoś pisał o mieszaniu cukini i ziemniaków, polecam pyszne wychodzą Odkąd zdobyłam patelnię na miarę wymagań problem tłuszczu prawie zniknął szczególnie jeśli chodzi o placki. 3 gramy oleju na usmażenie 4 placków to chyba nienajgorszy wynik ;)
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
North a jaka masz patelnię? Bo ja jestem załamana ostatnim zakupem i już myślę o tym gdzie kupić kolejna. Muszę przetestować czy moja sokowirówka da sobie radę z ziemniakami czy mi za suche nie wyjdą. Bo z takiej papki chuba łatwiej w gofeownicy zrobić niz z worków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Mamy z Ambition Nordic taką z powłoką Qualum Basic Stone Edition. Jedna z podstawowych u nich a lepsza niż niejeden Tefal. Ponad dwa miesiące już u nas, używam po 3-4 razy dziennie i na prawdę super się sprawdza. Minimalna ilość tłuszczu wystarcza, placki czy naleśniki to już nie wyzwanie Kupię jeszcze ze dwie na zapas bo potem pewnie znów będzie ciężko dobrą trafić. O cenie Tefal vs ta nie wspominam bo niebo a ziemia.

Take your dreams seriously.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT moniuszko

Następny temat

ćwiczenia po ciąży

WHEY premium