SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT cod123, 3 lata str 119

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 247807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5992 Napisanych postów 10052 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214323
Brzmi smacznie i prosto zrobię sobie , dzięki

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52344
Piękne te drożdżówki, podzielisz sie przepisem?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607482
cod123
baza to:

40 g mąki ryżowej (lub innej)
20 g gęstego jogurtu
1/4 łyżeczki proszku do pieczenia
35 g wody

wszystko wymieszać i na to dodatki wedle uznania. Ja podsmażyłam pieczarki i cebulę na oliwie. Na wymieszaną dokładnie bazę dałam trochę ketchupu, przypraw, potem te pieczary i trochę parmezanu. Do mikrofali na największą moc na 2-3 min



Zmieniony przez - cod123 w dniu 2019-02-08 18:13:10


A zamiast mikrofali? Piekarnik? Bo na patelni chyba się nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
Cod jak tam wrażenia po użytkowaniu jakiś czas fitbit charge 3?
bo się zastanawiam, jaką kupić
Narazie szukam czym się rózni od charge 2
ona nie ma GPS?
jak się idzie biegać czy cokolwiek to da jak to wygląda? tylko kroki liczy i puls? cyz można na mapie to potem jakoś zobaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 241156
Przepis stąd: https://www.mojewypieki.com/przepis/drozdzowki-z-serem-i-truskawkami. Tylko tak: ja robiłam z połowy porcji i dałam 100 g mąki pszennej i 70 g mąki pszennej razowej. Tej masy serowej nie robiłam, bo akurat nie miałam sera. Dałam tylko truskawki (rozmrożone).

Viki- widziałam, że można tak: na suchą patelnię dajesz ten okrągły spod od tortownicy, na to miskę z pizza i ta miskę przykrywasz pokrywką i to ok 5-10 min. Ale nie próbowałam tego sposobu osobiście

Bziu- na razie nie miałam okazji przetestować na bieganiu, może wiosna, chociaż nie cierpię biegać :D więc nie mam niestety pojęcia jak się zachowuje przy bieganiu. Z tego co wiem to on nie ma GPS, więc nie zobaczysz mapy- tylko dystans, tętno i spalone kcal.
Ogólnie ja jestem zadowolona, raz jedyny miałam problem z nią, nie mogłam zsynchronizować danych opaski do aplikacji i musiałam usunąć restartem na opasce i przepadło mi 7dni danych... Ale od tego momentu wszystko działa dobrze. Ja używam głównie do kroków, treningu siłowego i pomiaru ile spałam kcal dziennie. Na wiosnę wypróbuję też dla interwałów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627067
Cod - gacie fajne, przy pizzy z mikrofali to poczułam sie jaki dinozaur - nie wierzę, ze to wydzie i da sie zjeść - i nie spróbuję. Pizza to pizza i psuć dobrej marki nie należy:)
Ale tak w ogóle to ja Wam zazdraszczam - a ostatnio Cod - tych zdjęć z podciagniętą koszulką. Kurczę, ja niby szczupła jestem, a zawsze coś mi tam na brzuchu nieestetycznie się plącze...W sensie brzucha tłustego mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 241156
Paatik
Cod - gacie fajne, przy pizzy z mikrofali to poczułam sie jaki dinozaur - nie wierzę, ze to wydzie i da sie zjeść - i nie spróbuję. Pizza to pizza i psuć dobrej marki nie należy:)
Ale tak w ogóle to ja Wam zazdraszczam - a ostatnio Cod - tych zdjęć z podciagniętą koszulką. Kurczę, ja niby szczupła jestem, a zawsze coś mi tam na brzuchu nieestetycznie się plącze...W sensie brzucha tłustego mam.



Haha, dlatego napisałam "pizza". Wiadomo, że przy prawdziwej pizzy to nie stało, ale smakuje mi ta odmiana, fajna alternatywa na posiłek. A co do brzucha to mi po ostatniej redukcji sporo zeszło, ale zawsze miałam i mam problem z dolną fałdą może i by zeszło, ale szczerze to nie chce mi sie, aż tak trzymać diety ostatnio też bardziej przykładam się do ćwiczenia brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
pamietam jak ja sie rozczarowalam pizza na ziemniaczanym spodzie... o matko ale bolalo, to bylo rozczarowanie prawie tak samo duze jak spaghetti z cukini, mam takie zdanie jak patik, juz nie profanuje klasyki heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627067
Kaka - ale spaghetti z cukinii akurat moja Mama robi tak, ze palce lizać. Tylko mój AS się upierdliwia, zeby tego makaronem nie nazywać... no,ale on ma takie 0:1 pojmownaie świata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 241156
mnie najbardziej w życiu zawiodły lody z kalafiora... dużo osób tym się zachwycało, a to było okropne

w piątek była taka piękna pogoda, że aż wyszłam na balkon wypić kawę i siedziałam w promieniach słońca, człowiek się napalił że to już wiosna, a od wczoraj jest taka okropna pogoda, że depresja totalna. Szaro, ciemno, pada.

wczoraj:
1. gofry, polewa z białka, banan, maliny
2. Udko z kurczaka, ziemniaki, ogórki, sok wyciskany
3. drożdzówka moja
4. ogórkowa z żeberkiem, lays z pieca, jakieś chrupki kulki jaglane

dziś:
1. Płatki jaglane, białko, orzechy, maliny
2,3 kurczak w sosie pomidorowym, ryż, mozarella, szyna parmeńska
4. zapiekanki z pieczarami i mozarellą

trening:

1. Wyciskanie hantli leżąc na macie 10x6,25/3x10x7,25
2. wiosłowanie hantlem 2x10x7,25/2x8x9,75
3. unoszenie hantli w bok + w przód 4x2,75x8
4. uginanie na biceps hantlami 2x2,75x15/2x8x 3x75
5. Brzuch- unoszenie nóg w górę leżąc 3x15-17 + hollow body 3x20s
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT moniuszko

Następny temat

ćwiczenia po ciąży

WHEY premium