SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT cod123, 3 lata str 119

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 248779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Albo powiedz po prostu że się źle czujesz - co w sumie nie będzie kłamstwem bo mdłości masz przecież.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
Albo , że następnego dnia rano masz badania krwi czy coś
2

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
o - też dobry pomysł.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Cod na mdłości to rumianek pij. I miętkę
A z tą imprezą firmową to też bym powiedziała, że jestem na antybiotyku i po problemie.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
chyba spoko sa tez guy imbirowe czy jakos tak, moja znajoma żuła póki chodziła do pracy i jeszcze nikt prawie nei wiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627398
Na mdłości to jadłam takie czarne cukierki lukrecjowe - ale mało miałam mdłosci. Picie niczego nie pomagało, wrecz przeciwnie...
Pamiętam ogólną słabość z tego okresu i chęc kanapowania.


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2019-12-02 17:17:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
No właśnie leżę na kanapie ..... Ogólnie wracam z pracy i na nic nie mam już sił ech o imbirze też właśnie czytałam, że pomaga, może kupię sobie taki świeży do herbaty, bo gumy to nie wiem czy gdziekolwiek dostanę.. chyba postawie na wersję z badaniami krwi i nawet nie będzie to takie kłamstwo, bo jadę w sobotę z rana na te badania faktycznie :D w ogóle trochę się obawiam tych badań, bo ostatnio robiłam 2 msc temu i wyszła mi glukoza 103 na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
cod123
No właśnie leżę na kanapie ..... Ogólnie wracam z pracy i na nic nie mam już sił ech o imbirze też właśnie czytałam, że pomaga, może kupię sobie taki świeży do herbaty, bo gumy to nie wiem czy gdziekolwiek dostanę.. chyba postawie na wersję z badaniami krwi i nawet nie będzie to takie kłamstwo, bo jadę w sobotę z rana na te badania faktycznie :D w ogóle trochę się obawiam tych badań, bo ostatnio robiłam 2 msc temu i wyszła mi glukoza 103 na czczo



sie nie stresuj, bo kortyzol glukoze podnosi
zawczasu nie ma co się przejmować.

a gumy imbirowe mają w aptekach

https://www.aptekagemini.pl/pregna-vomi-guma-do-zucia-20szt.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Coś trzeba się pocieszać że to tylko mdłości a nie wymioty. Ja też tak miałam. W obu ciążach ani raz nie wymiotowałam. A mdłości męczyły. Jakieś drobne przekąski pomagały i migdały najlepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Dzięki bziu, kupiłam te gumy :D Paula,czasem mam wrażenie że jakbym sobie rzygła to by mi ulżyło haha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT moniuszko

Następny temat

ćwiczenia po ciąży

WHEY premium