SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT cod123, 3 lata str 119

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 248784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Te omlet jaglany ciekawie wyglada. Dasz przepis?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Hahaha, ach te Kiwiki, wszystko chcą dla siebie!

A tak na serio to dla mnie bezy mogłyby nie istnieć - nie przemawia do mnie taki deser. Ale wyglada pięęęęknie. Szczególnie z owocami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Teapot
Hahaha, ach te Kiwiki, wszystko chcą dla siebie!

A tak na serio to dla mnie bezy mogłyby nie istnieć - nie przemawia do mnie taki deser. Ale wyglada pięęęęknie. Szczególnie z owocami.


Moze i chca, moze nie Ja tam Kiwus nie jestem to i za dobrze nie wiem.

Pavlova (mniam) moja corka za kazdym razem jak mam cos piec, to zawsze chce wlasnie beze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Omlet to nic specjalnego
ja robie z 50 g płatków jaglanych i 2 jaja. Płatki zalewam i jak napęcznieją dodaję jaja i smażę

Dziś miał być jeszcze siłowy, ale mam tyle spraw to ogranięcia że nie będzie. W sumie to dobrze, bo nogi będą świeże, bo jutro po pracy jedziemy na weekend w góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
a to ja podobnie robię
chociaż częściej zalewam płatki woda, jak napęcznieją dodają 15g odżywki, 1 jajko i cynamon

ale super!!! udanego wyjazdu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Fajnie, tylko nie dostanę płatków jaglanych...
Z kasza jaglaną był duży problem, ale w końcu udało się znaleźć sklep.
Najpierw znalazłam preparowana kaszę jaglaną, potem kaszę jaglaną nie luskana, teraz już mam normalną, spróbuję poszukać maki jaglanej, bo płatków i tak nie znajdę...

Baw się dobrze



Zmieniony przez - Domi Nz w dniu 2017-09-06 23:05:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
A może zamiast jaglanych coś lokalnego zajdziesz - może z nasion jakichś innych roślin u Ciebie robią płatki i mają podobne właściwości.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
każde inne płatki się nadadzą tak naprawdę
trzeba tylko w zależności od konsystencji i struktyry płatków dobrać składniki i czas smażenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Poszukam :) Dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT moniuszko

Następny temat

ćwiczenia po ciąży

WHEY premium