SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT cod123, 3 lata str 119

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 249729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
hej, w poniedziałek sobie poćwiczyłam:

1. sciąganie gumy z góry siedząc
2. przyciąganie gumy jednorącz siedząc
3. unoszenie hantli w bok + w przód 4x2,75x8
4. uginanie na biceps hantlami 4x2,75x8
5. brzuch miał być, ale jeszcze okresowy pobolewał

dziś też:
1. Wyciskanie hantli leżąc na macie 4x6,25x8
2. ściąganie gumy po łuku stojąc 4x10
3. unoszenie hantli siedząc- barki - 4x6,25x8
4. Uginanie hantla za głową- triceps- 4x6,25x8
5. Brzuch- unoszenie tułowia leżąc 4x1,25x15-17

oczywiście dobierałam ćwiczenia tak, aby nie pracować na razie dołem. Te ćwiczenia są dla mnie komfortowe. Nie mogę dołu to będę robić górę w domu- żeby się trochę poruszać.

Jutro jadę na zdjęcie szwów.
"chodzę" już bez kul, a właściwie kuśtykam, ten but ma wysoką podeszwę- szczególnie na pięcie żeby odciążyć miejsce po operacji. Ta wysoka podeszwa utrudnia chodzenie- wtedy ta noga jest wyższa i to powoduje też niefajne napięcia w nogach i kolanach. W tym bucie co najmniej jeszcze do 8 lutego, a potem się okaże co dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
cod123
Maria, jasne poszło na priv :)

Miss- o dziwo są idealne gumka w Sam raz- ani nie ciśnie, ani nie odstaje.

Ja wzięłam rozmiar M- talia ok 68, biodra ok 100.


Tez mam M i podobny obwód talii a nieładnie odstają , czyli z Ali lepsze

Oby stopa się zagoiła jak najszybciej. To musi być uciążliwe ale w dłuższej perspektywie czasu na pewno warto było.


Zmieniony przez - missInvincible w dniu 23/01/2019 16:43:40
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627810
Ale fajnie, ze ból na tyle ustąpił i samopoczucie musisz mieć dobre, ze Ci sie za górę chciało wziąć. Good girl:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
No chciało mi się wziąć za górę, ale to że nie boli nie znaczyło że sobie mogę już szarżować... Dziś byłam na zdjęciu szwów no i nie zdjal, znaczy zdjal ale nie wszystkie bo powiedział że nie wygląda to jeszcze cudownie ogólnie zestawilan sobie zdjęcia przed operacją i teraz i dopiero na tym zdjęciu widać jaka ta stopa jest opuchnięta... Także dostałam nakaz chodzenia jak najmniej... Jak widać trochę mnie poniosło, ale nie chodziłam znowu jakoś super dużo, tylko do po domu. No, ale skoro się nie zagoiło tak jak miało to może jednak to miało wpływ... Także wracam potulnie do kuli i jak najmniej chodzenia... Echhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Warto posłuchać lekarza. Mnie też nosiło - ale postanowiłem jednak choć raz w życiu się posłuchać i nie zrobić po swojemu. Z perspektywy czasu uważam że się dobrze stało.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Dzisiaj przyszły drugie z alli bardzo fajne, materiał bardziej miękki niż w tych ombre. Niestety talia nie jest idealna tak jak w tamtych i troszku odstaje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33968
Ładny kolorek, a talia i tak nieźle dopasowana jak na zakupy przez neta, bez mierzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Cod a te to też M? Może by mi jednak S pasowała... W biodrach tak z 90cm mam,ale w udach straciłam i boję się że będą zlatywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Miaria Ty to teraz XS/S nie bierz nawet większych

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT moniuszko

Następny temat

ćwiczenia po ciąży

WHEY premium