SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 277860

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3785
Mam pytanie o surowe mięso mielone z przyprawami potocznie zwane tatarem :) wiem, że niektórym na samą myśl robi się niedobrze ale nie pytam czy ktoś to lubi czy nie. Czy jest to wartościowy posiłek bo na pewno zawiera białko i tłuszcz ( przynajmniej takie coś znalazłem:
Wartość energetyczna w 100 g: 119,00 kcal
Białko w 100 g: 17,60 g
Węglowodany w 100 g: 0,20 g
Tłuszcz w 100 g: 5,30 g

Ogólnie chciałbym się dowiedzieć czy jest to dobre źródło białka czy należy tego unikać?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Raz na jakiś czas można ale lepiej robić samemu jeśli już bo gotowe nie wiadomo do końca z czego są zrobione .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3785
no mówimy o takim robionym od początku samemu z wyjątkiem mięsa kupowanego w paczkach.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5325
Białko WPC Protein plus robione z mlekiem, schowane do plecaka i wypite po 4h od przygotowania nadaje się jeszcze do spożycia? Bo muszę to jakoś w szkole zrobić.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tak robię , ale staraj się zalewać odżywkę tuż przed jej spożyciem . Mleko wlewasz do shakera a porcje wpc do foli czy czegoś w podobnego .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25684
Ooo dlaczego? Ja całe życie zalewałem przed szkołą, właśnie mam w lodówce odżywke zrobioną rano (o 7) (wyjątkowa sytuacja) i mam zamiar ja wypić o 22
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
4 godz nie będzie tragedią jednakże nie widze problemu zalać tego w szkole...

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 561
Witam! tak myślę sobie by przełożyć trening na sam wieczor przed ostatnim posiłkiem tj twarog oliwa. i teraz niewiem jak zrobić posiłek potrenigowy bedzie ostatnim posilkem wiec dac standardowo twaróg+oliwa czy moze ryz,kurczak?? Suplementacja potreningowa wyglada tak:

60g carbo,20g białka,10g BCAA


P.S nawiaze do pytania powyzej bo robie sobie do szkoły 2 szejki

białko+płatki+oliwa i te białko rozpuszczone tam lezy od 7:00 czasem do 13-14, lepiej wziasc bialko do reklamowki fioliowej i rozpuscic "na miejscu"?


Zmieniony przez - baldur321 w dniu 2011-09-14 20:53:44
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
Jeśli potreningowo to ziemniaki i mięso przykąłd raczje mieso i ryby niż twaróg

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 91
czesc smpa, mam prosbe, mam nowe konto na sfd i nie moge powiadomek jeszcze pisac, moglbym Ciebie prosic o przeniesienie tego tematu:
https://www.sfd.pl/Dieta_do_sprawdzenia_nocny_tryb_życia_-t796823.html#post4
tutaj do odzywiania? Zakrecilem sie z deczka, pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

electro
Polecane artykuły