Mam pytanie o surowe mięso mielone z przyprawami potocznie zwane tatarem :) wiem, że niektórym na samą myśl robi się niedobrze ale nie pytam czy ktoś to lubi czy nie. Czy jest to wartościowy posiłek bo na pewno zawiera białko i tłuszcz ( przynajmniej takie coś znalazłem:
Wartość energetyczna w 100 g: 119,00 kcal
Białko w 100 g: 17,60 g
Węglowodany w 100 g: 0,20 g
Tłuszcz w 100 g: 5,30 g
Ogólnie chciałbym się dowiedzieć czy jest to dobre źródło białka czy należy tego unikać?
Wartość energetyczna w 100 g: 119,00 kcal
Białko w 100 g: 17,60 g
Węglowodany w 100 g: 0,20 g
Tłuszcz w 100 g: 5,30 g
Ogólnie chciałbym się dowiedzieć czy jest to dobre źródło białka czy należy tego unikać?
) i mam zamiar ja wypić o 22