SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popuri - Albo wóz albo przewóz

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Pas odciąża mięśnie stabilizujące, które pracują w trakcie wielu ćwiczeń. Dzięki temu teoretycznie możemy odciążyć te mięśnie, przez co nie mają bodźca do wzrostu, a co za tym idzie możemy mieć węższą talię niż w przypadku kiedy byśmy trenowali bez pasa. Tego nie widać z dnia na dzień, ale po kilku miesiącach można powiedzieć, że teoria ma zastosowanie w praktyce. Trzeba mieć świadomość, że nie jest to zbyt zdrowe, ale czego się nie robi dla lepszej sylwetki

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
bebolek
Pas to dla niektórych świętość na siłowni. Idziesz robić nogi? Załóż pas, idziesz robić łydki? Załóż pas, Robisz klate i biceps? Pas to jedyna rzecz którego potrzebujesz hehe A od niedawna widzę modę na pasKI, też zawsze zawiązane na ręce mimo że ktoś przez cały trening ich ani razu nie użyje


Ja tak czesto robie, jak zawiaze przy 1 ćwiczeniu , to pozniej zapominam zdjać albo w polowie treningu zdejmuje dopiero. Niektórzy też sobie paskami nadgarstki stabilizują

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dobra fryzura

nie wyświetlają mi sie fotki;/

co do pasa to ja włąsnie nigdy nie miałem i nie mam, ale chyba bede zmusozny kupic bo teraz back pumsy takie z ene da sie cwiczyc i czasem musze lezec miedzy seriami;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Co do pasa to nigdy nie nosiłem, tylko do ciężkich serii. Teraz noszę cały trening po to żeby nie poszerzyć talii, ile w tym prawdy nie wiem, ale jeśli takie osoby jak Mariusz Przybyła z 70 cm w talii sobie chwalą to nie zaszkodzi stosować
Cierpią na to moje mięśnie stabilizując, ale trenuje je podczas swoich zajęć fitness

marian fotki umarły :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222


SZKOLENIE

Pobudka 4 rano i kierunek Wawa. Zdążyłem ledwo na 10, ale udało się.
Seminarium dotyczyło przygotowań do startu w zawodach sylwetkowych prowadzące przez
Tadka " Faftaqa ", Artura i Sylwie Ślicznych.
Pierwszym istotnym punktem było ocena sylwetki pod względem predyspozycji pod zawody sylwetkowe: ocena fizyczna, portret psychologiczny, itp.
Somatyczne czyli np. długość obojczyków co wiążę się, z szerokością. Niestety jeśli ktoś ma szerokie biodra i
wąską obręcz barkową to daleko w tym sporcie nie zajdzie, mimo np. wspaniałej formy. Ubolewam troszkę
nad tym, gdyż sam nie jestem za bardzo predysponowany, i nic z tym nie mogę zrobić, ale walczyć będę.
Następnie szczegółowo Artur opisał makrocykl przygotowawczy : siła, masa w raz z przykładowym treningiem, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.
Potem pałeczkę przejął Tadek i tutaj opisał szczegółowo o suplementacji w okresie masowym. opisanie różnych substancji, suplementów itp. Dużo ciekawostek : o wchłanialności wapnia, np. rezystynie, GH, insulinie itp.
Następnym tematem była podstawy sędziowania i kryterium oceniania sylwetki na scenie, tutaj najnowsze przepisy IFBB np.
Jak ułożyć rękę, czego nie nosić, pozowanie itp
I tak minął 1 intensywny dzień. Powrót do domu, zrobić michę na jutro i spać
Drugi dzień to głównie wiedza na temat redukcji, okresu startowego. Artur ciekawie mówił o treningu, diecie również innej dla kobiet, innej dla mężczyzn oraz opis BPS - tygodniu przed zawodami z tym związanej diurezie.
Tadek tutaj szczegółowo opisał leptynę, oraz metody jej podnoszenia co łączy się również z ładowaniami. Następnie przeszliśmy do suplementacji w tym okresie.
Potem Sylwia przedstawiła sprawy związane z ubiorem na scenie w poszczególnych kategoriach, błędach zawodniczek itp.
Ogólny zarys kosztów, jak przygotować skórę do zawodów.
Na koniec pytania :)

Całe szkolenie miało charakter dyskusyjny, było " z jajem " humorem, dużo ciekawie przekazanej wiedzy z każdej dziedziny.
W międzyczasie pojedliśmy batonów proteinowych :D
Serdecznie polecam takie seminarium



standard czyli błądzenie po podziemiach w wawie




Dieta na 100 % w 2 dni + kilka batonów proteinowych po 400 kcal



- ŚWIĘTA BAZYLIA 1 tabs
- AAKG 4-5 tbs.
- OSTROPEST 10 g
- KOMPLEKS WITAMIN
- WITAMINA D 1000iu
- OMEGA 3
- FLAVOVIT 2 tabs
- CYNK 60 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Było pisać i wpadać na trening!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
w weekend mam OFF :P ja ledwo czas miałem dojechać do domu, zrobilem michę i spać od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21524 Napisanych postów 30776 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870342
popuri
Co do pasa to nigdy nie nosiłem, tylko do ciężkich serii. Teraz noszę cały trening po to żeby nie poszerzyć talii, ile w tym prawdy nie wiem, ale jeśli takie osoby jak Mariusz Przybyła z 70 cm w talii sobie chwalą to nie zaszkodzi stosować
Cierpią na to moje mięśnie stabilizując, ale trenuje je podczas swoich zajęć fitness

marian fotki umarły :(


Nie wiem ile miałem w talii na zawodach, ale raczej dobrze wyglądała. Cały okres redukcyjny ćwiczyłem w pasie, właśnie po tym jak Mario o tym napisał. Więc raczej polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222


PONIEDZIAŁEK
Mało spałem znowu, ale moc była. Masa idzie, a co ważniejsze BF ciągle niski, więc
wszystko na dobrej drodze. Pompa mnie rozrywa normalnie, pleców już nie umyję sam
ciężko nawet z gąbką na patyku :P




Klatka
1) Wyciskanie sztangi leżąc płasko 5 x 12 – 10 – 8 –8-6 [
2) Wyciskanie sztangi w skosie wąsko 4x 8-10
3) Wyciskanie hantli górny skos do środka 4x8-10
4) Rozpiętki poziomo 3 x 15-25
Bicepsy
1) Uginanie przedramion ze sztangą stojąc 4x 10-12
2) Uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc 4 x 10–12
3) Uginanie przedramion ławka Scotta 4 x 12–15
Brzuch
1) Skłony tułowia tzw allaszki 6x12 duże ciężary









- ŚWIĘTA BAZYLIA 1 tabs
- KREATYNA 10 g
- GLUTAMINA 10 g
- BETA – ALA 3-4 tabs.
- AAKG 4-5 tbs.
- OSTROPEST 10 g
- BCAA 15 g
- KOMPLEKS WITAMIN
- WITAMINA D 1000iu
- OMEGA 3
- FLAVOVIT 2 tabs
- CYNK 60 mg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test pigułek UNS by majstertm

Następny temat

Test pigułek UNS by Rokko

WHEY premium