SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popuri - Albo wóz albo przewóz

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Krystian, przeczytałem ze zrozumieniem, dobrze wszystko zrozumiałem, napisałe poprostu co o tym sądzę i jak ja do tego podchodzę osobiście . Także spokojnie, każdy człowiek ma inne swoje priorytety i nie każdy chce tego co być "powinno" to znajdziesz w każdej dziedzinie życia, nie tylko w sporcie

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21524 Napisanych postów 30776 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870342
A Borecki to student AWF, więc musi być jeszcze bardziej wszechstronny Akurat on to dobry przykład, i jego na prawdę podziwiam. Ale nie każdy chce, i nie każdy na pewno może być taki jak on, i takich jak on jest baaardzo niewielu.
Dokładnie, każdy ma własne podejście i własne priorytety. Gdyby mi wytrzymałość czy kondycja były potrzebne do pracy / życia, na pewno robiłbym coś w tym kierunku. Ale mi potrzebna jest tylko wiedza, sylwetka. Instruktorem krosfitu czy innych wygibasów nie chcę być i nigdy nie będę, wiem że do końca życia będę robił to co robię, więc nie widzę potrzeby robienia sobie pod górkę w kulturystyce, tylko po to żeby posiąść jakąś dodatkową sprawność, tylko tak dla własnego ego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
No to właśnie napisałem co jest potrzebne nie dla ego tylko właśnie do zawodów
Pomijanie rozciągania w kwestii przygotowań to zawodów to robienie sobie pod górkę koniec i kropka.


Gienius robisz siady dosyć głęboko to już oznaka sprawności, większej mobilności bioder
Przemo, no i przecież dbasz o wytrzymałość siłową, zrobienie treningu takiego jak ty ( łączone serie ) to już trzeba ją mieć na wyższym poziomie, o kondycje dbasz robiąc interwały cardio wyższe niż 50 % HR MAX.
Ćwiczenia z wolnym ciężarem wykonywane odpowiednio zwiększają wiele zdolności motorycznych same w sobie
To że się potrafisz podciągnąć to już oznaka mocy ( siła + szybkość ) , sprawności ale np. żadną oznaką sprawności nie jest ściąganie drążka do klatki

Wiedziałem że mało kto zrozumie co napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21524 Napisanych postów 30776 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870342
Ok, może faktycznie nie do końca Cię zrozumiałem na początku
Z rozciąganiem sprawa oczywista, tyle że rozciąganie aż do zrobienia szpagatu jak Borecki, a rozciąganie do osiągnięcia takiej mobilności, która pozwoli na prawie idealne pozowanie, to też znaczna różnica
No i niby faktycznie, są interwały, ciężkie trneingi, dużo ćwiczeń z własnym ciałem itp, ale teraz tak - gdy przyjdzie mi grać w piłę padnę po 10 minutach, na basenie też nie przepłynę więcej niż 8-10 długości bez przerwy, więc jnawet jak na przeciętnego Kowalskiego, to jest słabizna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
No właśnie o to mi chodzi
chodzi o zdolności motoryczne. Ja słabo pływam i mimo tego, że mam kondycje mega to podobnie jak ty odpadłbym to juz są umiejętności. Z piłką też podobnie, ale to wynika nie z braku kondycji, sprawności tylko braku grania, pływania. Pograłbyś trochę to pewnie byś lepiej latał niż te chudziny, ale pytanie po co, jak to kontuzjogenny sport, to już właśnie jest łapanie za dużo srok za ogon. Nie da się być idealnym we wszystkim, ale też czasami ludzie zapominają o tym, że niektóre rzeczy wpływają na inne pośrednio i nie tylko siłka :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
CZWARTEK- SOBOTA
W ostatnich dniach jakiś większych zmian nie ma. Wczoraj zdychałem przez pół dnia znowu wzdęcia, różnica między brzuchem wydętym a płaskim, aż 6 cm W poniedziałek idę na zabieg hydrokolonoterapii, mam nadzieję że nieco pomoże. Samopoczucie bardzo dobre brakuje trochę czasu, żeby nieco odpocząć, ale na to będzie czas.
Jutro do Śremu na konsultacje :)





Grzbiet
1) Wiosło hantlą 5 x 12 |
2) Podciąganie wąsko + wiosłowanie w opadzie + odwrotne wiosłowanie 3 x 12
3) Ściąganie podchwytem + do klatki + do karku 3 x 8–10
4) Przyciąganie w siadzie + Ściąganie do ud 3 x 12 + DROP

Fit and Jump 60 minut

Piątek

Obręcz Barkowa
1) Arnoldki + Unoszenie przodem sztangielek +bokiem 4 x 10-15
2) Unoszenie ramion przodem,bokiem i w opadzie tułowia na wyciągu dolnym 3 x 10-15
3) Wyciskanie sztangi stojąc 3 x 8-10
Tricepsy
1) Wyciskanie sztangi wąsko + Wyciskanie francuskie w leżeniu + Prostowanie przedramion na wyciągu górnym z liną 4 x 10-15
3) Prostowanie przedramion jednorącz podchwytem +kickbacki na wyciągu dolnym 4 x 10-15

Fit and Jump 60 minut


Kolacje
z czwartku
OMLET MARCHEWKOWY


i
JAJECZNICA RYŻOWA



- COLON C 10 g
- VERDIN FIX
- GOTU KOLA
- BACOPA MONNIERI
- GLUTAMINA 10 g
- BCAA 20 g
- KOMPLEKS WITAMIN
- WITAMINA D 2000iu
- OMEGA 3
- WITAMINA C – 2 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
jak powiedzialem mamie ile jesz na redu to sie za glowe zlapala :P mowi ze ona probowala diet 1000 1500 kcal i takiego niskiego bfa nigdy nie miala :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Streetz Killer
jak powiedzialem mamie ile jesz na redu to sie za glowe zlapala :P mowi ze ona probowala diet 1000 1500 kcal i takiego niskiego bfa nigdy nie miala :P


ręce mi opadły..

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test pigułek UNS by majstertm

Następny temat

Test pigułek UNS by Rokko

WHEY premium