SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popuri - Albo wóz albo przewóz

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
no tak masz rację końcówka to lepiej dmuchać na zimne :)




no niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
popuri
no tak masz rację końcówka to lepiej dmuchać na zimne :)




no niestety



no dokładne te dwa tyg wytrzymam, twaróg tez wyj**ałem dla swiętego spokoju ale nie odczułem zadnej róznicy;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
MARIAN 17
Wiesz co niby wczoraj zrobiłem własnie taka galaretkę z herbaty owocowej ale dzis ją wyrzuciłem bo podobno lepiej nie ryzykowac w koncówce, a hvj wie co w tej żelatynie jest...ale zostaja mi napoje zero które pije własnie Schweppes z biedy truskawkoy mega;d do tego gumy do rzucia i budyńe ze skrobi kakao i słodzika, cynamonu


Robiłem go podczas bardzo silnego wpływu emocjonalnego, który powód zawsze wszyscy dobrze znają

ahh te baby



co to za budyń??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Od bab to wy sie lepiej odczepcie moi drodzy ;)

Popuri - Filmiki wstawiales jak skaczesz ale nie z treningu pośladków a to roznica ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
polka88
MARIAN 17
Wiesz co niby wczoraj zrobiłem własnie taka galaretkę z herbaty owocowej ale dzis ją wyrzuciłem bo podobno lepiej nie ryzykowac w koncówce, a hvj wie co w tej żelatynie jest...ale zostaja mi napoje zero które pije własnie Schweppes z biedy truskawkoy mega;d do tego gumy do rzucia i budyńe ze skrobi kakao i słodzika, cynamonu


Robiłem go podczas bardzo silnego wpływu emocjonalnego, który powód zawsze wszyscy dobrze znają

ahh te baby



co to za budyń??



Przepis od przemka (prz1993)

Składniki dobierasz pod siebie ja dałem:
50g skrobi, 10kakao,5g cynamonu, około 2l wody dokładnie z 1,75, 40-50tabs słodzika

Stawiasz w garku 3/4tej wody i dodajesz tam słodzik, w osobnym naczyniu do reszty zimnej wody dajesz te skrobie, kalao, cynamon i to mieszasz jak woda w garnku zawrze to to tam dolewasz czekasz chwile zdejmujesz z ognia i smacznego


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-07-05 08:53:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Oooo ciekawy ten przepis na budyń kiedyś wypróbuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
nie wiem coto ta skrobia hahaha <glupek ze mnie> :D ale ogarne i sprobuje:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21524 Napisanych postów 30776 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870342
Skrobia ziemniaczana, w każdym nawet najmniejszym osiedlowym sklepie do kupienia Tylko w tym przepisie Maniek jakoś dużo wody dał, raczej rzadkie wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
WEEKEND

Krótko napiszę, nie ma co ściemniać jeden z gorszych weekendów w tym roku.
Psychicznie byłem gdzie indziej, wszystkie posiłki wciskane, bez apetizera by się nie udało, ale już się ogarniam
dziś 100 % dieta, trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Gorsze weekendy skad ja to znam no ale lepiej w weekend byc jak zoombie niz w tygodniu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test pigułek UNS by majstertm

Następny temat

Test pigułek UNS by Rokko

WHEY premium