SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popuri - Albo wóz albo przewóz

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Mądrze powiedziane ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Z doświadczenia już wiem, że cudów tam się nie dowiesz. Przeważnie tylko odświeżasz sobie wiedzę i dowiadujesz się czegoś nowego co nie jest istotne.

Te pieniądze wolałbym przeznaczyć na współpracę z kimś ogarniętym, więcej z tego korzyści.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Wszystko zależy kto prowadzi takie szkolenie akurat w tym wypadku według mnie to dobrze zainwestowana kasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Ale Seba ma racje rzadko jest jakas. konkretna wiedza bo to co jest ciekawe i przydatne to na takim szkoleniu powiedzoex nie moze :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
wiecie, zawsze na takich szkoleniach można pogadać z kimś na "boku"
dwa, w naszych czasach są potrzebne papierki.. niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Krystian widze ze kurs za kursem

chyba jeszcze nie pisałem ale fajnie było poznac w koncu w realu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
fakt jest taki że nie można sprawy kursów generalizowac kursy są różne, każdy ma inny poziom wiedzy z kursantów, no i różni są prowadzacy, dla jednego bedzie to nowa wiedza, a dla innego żadna nowość, takze kursy trzeba po prostu dobierac pod siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Seba
Tak masz rację, większość szkoleń typu "basic " to utrwalenie wiedzy, ale Tadka mogę słuchać na okrągło i to samo nawet, dodatkowo właśnie wtedy się z nim widzę i moge zapytaćo jakieś nowe rzeczy. No a Artur sporo nowej wiedzy przekazał np. odnośnie nowych przepisów IFBB, ale to potem napisze wszystko.

Marbex
Dokładnie, są szkolenia gdzie wieje nudą i są takie gdzie wyciągam dużo

Cielu
Ciekawe rzeczy są i nieofijacjlanie też można popgadać, zależy jakie szkolenie

Laura
można pogadać :D papierki mnie średnio interesują bo każdy w sumie może mieć papier


Marian
Taka praca, a jak chce się być najlepszym chcąc nie chcąc trzeba się uczyć. Też było mi miło :)

Polka

Zgadzam się


Ogólnie teraz interesuje mnie fizjologia wysiłku fizycznego oraz biochemia żywności, mam braki w dietetyce klinicznej, psychodietetyce, więc w przyszłym roku tu wiedzę będę poszerzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
W takim razie się dokształcaj. Nadmiar wiedzy nie zaszkodzi, a to co już umiesz, to sobie utrwalisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
niech sie uczy i nam daje potem dobre rady w dziennikach :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test pigułek UNS by majstertm

Następny temat

Test pigułek UNS by Rokko

WHEY premium