SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popuri - Albo wóz albo przewóz

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 263 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1912
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
to pomyłka z tym ryżem

No u mnie niestety serce co chwila "nawala" i steruje wszystkim dookoła :P tak już mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222


WTOREK

Mimo braku chęci zrobiony mocny trening nóg. Na suwnicy w końcu poczułem, że ćwiczę
zrobiłem jednonóz, potem także była siła. Dziś DOMSy na czworogłowym i łydkach




Czworogłowe uda

1) Wypychanie ciężaru nogami jednonóż 4 x 8 – 10 koło 230 kg
2) Wyprosty podudzi na maszynie siedząc 5 x 12–15 90 kg
Dwugłowe uda
1) Uginanie podudzi leżąc 4 x 12–10–8–8 70 kg
2) Martwy ciąg na prostych nogach 4 x 8–10
Łydka
1) Wspięcie na palcach stojąc 3 x 20 do bólu
2) Wspięcia na palcach siedząc 3 x 20 do bólu




Prowadzenie zajęć po nabraniu kg jest nieco trudniejsze ale daję radę :D









- BETA – ALA 3-4 tabs.
- GLUTA 1000 10 tabs
- AAKG 4-5 tbs.
- OSTROPEST 10 g
- BCAA 15 g
- KOMPLEKS WITAMIN
- OMEGA 3
- FLAVOVIT 2 tabs
- CYNK 60 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Za te skakanki na tych trampolinach to ja Cię podziwiam - i wszystkich innych chętnych decydujących się na to. Lepsze niż zumba :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Jaaaaki wypas, kiedyś widziałam taki filmik na YT. Z chęcią bym poszła na takie zajęcia , chociaż pewnie nogi by mi odpadły. Ile trwa jedna sesja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
ale z Ciebie aktywny facet ! a swoją drogą ciekawe jak za pare msc bd prowadzić takie zajęcia bo jak massa bd gładko szła to może być ciężko hahah
i tutaj jest obalony mit kulturysty który zamyka się tylko na siłowni

a Ty masz jakiś kurs na te trampolinki czy coś ?? bo wiem, że to nowość, przynajmniej na śląsku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Będzie się odbijał już od ziemi ha ha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Skakanie na tych trampolinach to jedne z bardziej sensownych zajęć jakie są.
Ciekawym jestem po ilu minutach bym padł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Jesli chodzi o trampoliny to byłam kiedys i oczywiście jak to Cieciora cały czas sie śmiałam.Nogi i kondycja spokojnie.Daje radę ,nawet zakwasów nie miałam,ale nie przekonuje mnie ta forma aktywności.Zastanawia mnie tez jaki to ma wpływ na stawy .... Ale Popuri to wariat hehehe

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Doris
a dzięki, lubię łamać stereotypy :) i bardzo ogólnie lubię skakać

Iccana
Jedna sesja trwa koło godziny, owszem zajęcia są ciężkie, nawet bardzo ciężkie, ale każdy pracuje w swoim tempie

Laura
Bo ja właśnie lubię to robić, gdyby nie masa, to jeszcze bym kilka sportów uprawiał, chcę pokazać ze masa mięśniowa nie ogranicza
i nie trzeba kręcić cardio 7 x 45 minut zeby robić formę
niestety ( czy raczej stety ) teraz priorytetem są zawody więc tylko prowadzę zajęcia
Boję się że jak przytyje jeszcze z 5 kg to będzie ciężko ale dam radę
Trzeba być instruktorem rekreacji ruchowej +
robiłem specjalny kurs, który jest jednym z najdroższych w Polsce :P, ale trzeba było

Seba
Dzięki, zapraszam kiedyś, Pewnie na 1 zajęciach dosyć szybko ale potem już się ogarnia

Agnieszka
Właśnie poprzez dobrze naprężoną trampolinie wpływ na stawy jest znikomy :) Podopieczna jest z kontuzją kolana na tym ćwiczy
Też zależy od trampolin bo są rózne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test pigułek UNS by majstertm

Następny temat

Test pigułek UNS by Rokko

WHEY premium