SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popuri - Albo wóz albo przewóz

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
polka88
o co kaman z tą bazylia?;p

Może nie chodzi wcale o bazylię hahaha
dlatego świeta

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness
Zastanawiam sie czy takie wspiecia cos daja bo robisz to na podłodze bez rozciagania do dołu.Pytanie czy zawsze miałes takie łydki,to juz genetycznie dobrze zbudowane ,czy je nadbudowałeś?


Aga to nie znasz tej historii ? Przecież Popuri był już w necie jako niemowlę, które urodziło się z największą łydką.
























...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
przedtreningówka najlepsza to obecność 2 osób na siłowni - kobity na której Ci zależy i fagasa dla którego ma cię gdzieś :D czyli po prostu wqurwienie

Agnieszka
stojąc robię z pełnym rozciągnięciem, a siedząc wolę mniejszy zakres większy ciężar bardziej czuję płaszczkowaty
Łydek nie ma dobrze zbudowanych, tylko są na pompie :P a jak coś to nie jestem zwole

polka88
tak ogólnie
- Działa przeciwbakteryjne i przeciwzapalne
- Działa antystresowo
- Wspomaga leczenie układu oddechowego
- Działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo
- Wspomaga w leczeniu reumatyzmu

Polecam się zainteresować tematem adaptogenów, w Polsce mało popularne, a naprawdę mają moc :)

Doris
haha chciałbym, ale fakt faktem że jak się urodziłem to pielięgniarka złamała mi obojczyk bo byłem" ZA SZEROK"I
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
ale łydosławy !!!! masakra a masz jakies sprawdzone źródla informacji na temat tych adaptogenów ?? bo jak wiadomo wujek google ma rozną wiedze na jeden temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Sylwia
tak sam stosuje od pewnego czasu :) badania potwierdzają ich działanie, sam odczuwam bardzo pozytywnie, ostatni raz chorowałem, to chyba z rok temu i to max 1-2 dni np.

żeń – szeń ( właściwy, syberyjski ), cytryniec chiński, różaniec górski

a żródło np.
http://potreningu.pl/articles/2318/jestes-przemeczony-zyjesz-w-ciaglym-stresie-te-suplementy-moga-ci-pomoc 
co do badań, to mogę też wysłać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
w jakiej postaci przyjmujesz te adaptogeny?tzn jakis suplement wszystko w jednym polecasz?czy każdy składnik z osobna kupujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Doris.K
Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness
Zastanawiam sie czy takie wspiecia cos daja bo robisz to na podłodze bez rozciagania do dołu.Pytanie czy zawsze miałes takie łydki,to juz genetycznie dobrze zbudowane ,czy je nadbudowałeś?


Aga to nie znasz tej historii ? Przecież Popuri był już w necie jako niemowlę, które urodziło się z największą łydką.






























hahahahaa
chyba łapa

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
popuri
przedtreningówka najlepsza to obecność 2 osób na siłowni - kobity na której Ci zależy i fagasa dla którego ma cię gdzieś :D czyli po prostu wqurwienie

Agnieszka
stojąc robię z pełnym rozciągnięciem, a siedząc wolę mniejszy zakres większy ciężar bardziej czuję płaszczkowaty
Łydek nie ma dobrze zbudowanych, tylko są na pompie :P a jak coś to nie jestem zwole

polka88
tak ogólnie
- Działa przeciwbakteryjne i przeciwzapalne
- Działa antystresowo
- Wspomaga leczenie układu oddechowego
- Działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo
- Wspomaga w leczeniu reumatyzmu

Polecam się zainteresować tematem adaptogenów, w Polsce mało popularne, a naprawdę mają moc :)

Doris
haha chciałbym, ale fakt faktem że jak się urodziłem to pielięgniarka złamała mi obojczyk bo byłem" ZA SZEROK"I


wiesz ,że to teraz wszystko przez nia ,że masz za małe barki .co za babaaaa.Wex idz teraz do niej i powiedz ,że teraz zaburza to proporcje hahahahaa
Ty jak to działa antystresowo to dlaczego niby miałes wk*** na siłce????
nie no dobra ,żartuje.Wiem o co chodzi ;P

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko o żeń szeniu coś tam słyszałem, ale widzę, że warto się zainteresować tematem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test pigułek UNS by majstertm

Następny temat

Test pigułek UNS by Rokko

WHEY premium