SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popuri - Albo wóz albo przewóz

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Myślisz, że jest to bardziej efektywne niżeli po prostu staromodne dołożenie ciężaru ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Do tego też dokładam ciężar ale to z związku nie ma, Ciężar jest tylko środkiem do celu.
Co z tego, że mogę machać ciężarem jak :
1. barki bolą mnie przy samym dotyku - kontuzja od wieli lat
2. Kulturystyka polega na spinaniu i rozciąganiu mięśni, nie na podnoszeniu ciężaru
3. Robię trening z dużym ciężarami w poniedziałki, wtorki
słabo dziennik czytasz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Na Twoim miejscu jak masz takie problemy ze stawami, to w ogóle bym olał ciężary i wszędzie gdzie się da stosował wstępne zmęczenie i mega wolny ruch

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Patrz jaki czepliwy ;d. To, że cały pospinany jesteś i problemy z barkami masz to wiem. Nie chodziło mi o szarpanie czy bezmyślne podnoszenie. Po prostu, dla mnie, praca w tym odcinku ruchu mięśni piersiowych (przy użyciu hantli, niczym innym nie próbowałem) jest znikoma. Chodzi mi o rotację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
A ja słyszałem że klatka piersiowa jest pronatorem a nie supinatorem - więc jakie to ma odniesienie do tego wyciskania? W sumie sam próbowałem kończyć rozpiętki/wyciskania podchwytem i nie czułem żadnej różnicy w spięciu klatki.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Ładna forma;) fakt talię dość szeroką masz ale ładnie wyciętą. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Mariusz
Szukam rozwiązań różnych, zmieniam bodźce w miarę często. Ogólnie mało ciężaru używam, jeśli bóle się intensyfikują

Jacob i Bebolek
Jest większe spięcie :) Łatwo to sprawdzić. Wyciągnijcie przed siebie rękę trzymaną neutralnie piersiowy powinien być luźny, a teraz zsupinujcie ramię do środka, od razu się napina. Choć wiadomo jest to jakby dopięcie mięśni poprzez wydłużenie TUT
To że ja czuję lepsze spięcie nie znaczy, że każdy musi
MilkyLayne
Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja również wykonuję wyciskanie z rotacją i mogę powiedzieć że w żadnym ćwiczeniu tak nie dopnę klatki jak tutaj :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Dzięki jedyny co mnie popiera
Żeby nie było to nie ma być rotacja nie w nadgarstku tylko w stawie barkowym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222


PIĄTEK

Zakręcony dzień, w pracy od 6 do 22, ale 2 treningi i miska trzymana



PULL OBJĘTOŚĆ
1a. Suwnica 4 x 20
1b. Wykroki chodzone 4 x max
2a. Prostowanie nóg siedząc 3 x 15
2b. Uginanie nóg siedząc 3 x 15
4a. Podciąganie szeroko 4 x 10
4b. Przyciąganie klamry siedząc 4 x 12
5a. Uginanie przedramion jednorącz na wyciągu dolnym ( ręka z tyłu ) 4 x 16
5b. Uginanie przedramion na wyciągu dolnym 4 x 12
6. Stretching 20 minut
7. Fit and Jump 1 h
Krótki filmik z jumpów



i małe zdjęcie z sesji








- KREA 1000 5 tabs.
- BETA – ALA 3-4 tabs.
- AAKG 4-5 tbs.
- OSTROPEST 10 g
- BCAA 15 g
- FOSFATYDYLOSERYNA 200 mg
- KOMPLEKS WITAMIN
- WITAMINA D 1000iu
- OMEGA 3
- CISSUS 2 TABS.
- FLAVOVIT 1 tabs
- CYNK 60 mg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test pigułek UNS by majstertm

Następny temat

Test pigułek UNS by Rokko

WHEY premium