SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popuri - Albo wóz albo przewóz

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
ja polecam do hydrokolonoterapii dodatkowo czyszczenie sola glauberska /gorzką efekt wzbogacony co najmniej o 3 kg mniej w ciagu doby efekt wizualny rowniez sie pojawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Ja czyszczeń nie muszę robić, bo mam IBS i przeczyszczenia mam regularnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Sylwia czesto stosujesz ? Lepiej po tym wszystko funkcjonuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222


ŚRODA

Przepraszam, że z opóźnieniem wypiski, ale w pracy jestem od wczoraj od 7 z małą przerwą na sen. Na szczęście tylko 22 dziś
Cieszyłem się jak dziecko w środę po 1 raz w tym roku bez bólu pleców przebiegłem coś tam.















- BETA-ALANINA 3 tabs
- OSTROPEST 10 g
- BCAA 10 g
- FOSFATYDYLOSERYNA 200 mg
- KOMPLEKS WITAMIN
- WITAMINA D 1000iu
- OMEGA 3
- CISSUS 2 TABS.
-FLAVOVIT 1 tabs


Zmieniony przez - popuri w dniu 2015-05-22 09:38:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
O kurde a co sie dzieje z pleckami? Ostatnio paru moich znajomych tez sie skarży na ból najbardziej przy bieganiu wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Mnie ogólnie wszystkie stawy bolą :D
A co biegania to 1 raz od dawna mnie nie bolą plecy właśnie
Przeciążony odcinek lędźwiowy ( wcześniej lekko naderwałem prostownik) , barki bolą przy samym dotyku nie mówiąc o trenowaniu, biodro
Taki połamany chodzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222

CZWARTEK

Zaczyna się okres, gdzie jestem głodny po posiłku. Ogólnie wczoraj i dziś stawy lepiej. Nie będę na razie tak katować jak to lubię w swoim stylu, ale trenować lekko też nie bedę. A trening fajny wpadł





PUSH OBJĘTOŚĆ
1a. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 4 x 15
1b. Krzyżowanie linek na bramie 4 x 12
2a. Wznosy bokiem z użyciem wyciągów górnych siedząc 4 x 15
2b. Unoszenie ramion z sztangielkami w opadzie tułowia 4 x 12
3a. Wyciskanie francuskie z sztangielkami leżąc 4 x 12
3b. Prostowanie przedramion na wyciągu górnym 4 x 12
4. Fit and Jump 1 h





















Musiał polecieć loader bo kompletnie sił nie miałem
- KREA 1000 5 tabs
- AAKG 4 tabs
- BETA-ALA 4 tgbas
- OSTROPEST 10 g
- BCAA 15 g
- FOSFATYDYLOSERYNA 200 mg
- KOMPLEKS WITAMIN
- WITAMINA D 1000iu
- OMEGA 3
- CISSUS 2 TABS.
-FLAVOVIT 1 tabs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Cielu7
Sylwia czesto stosujesz ? Lepiej po tym wszystko funkcjonuje ?


wiesz co kiedys mialam problem z kupką i zdarzało sie kilka razy w roku ze korzystalam z hydrokolonoterapii , natomiast po zawodach oczyszczalam organizm calkowicie co prawda przez tydzien tylko, i odpukac co dziennie jest ksiażkowa wizyta w WC i lepiej sie czuje na co dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Po chvj te rotacje przy wyciskaniach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Bo mięsień piersiowy większy nie tylko zbliża ramię do linii pośrodkowej ciała sama, rotacja łokcia do środka i kończenie fazy koncentrycznej w podchwycie daje mi dużo większe spięcie niż przy klasycznym wyciskaniu. To moja alternatywa dla wyciskania sztangi podchwytem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test pigułek UNS by majstertm

Następny temat

Test pigułek UNS by Rokko

WHEY premium