SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popuri - Albo wóz albo przewóz

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Ty piękny a co tam masz w pierwszym pojemniku z ziemniakami oprócz mięcha.Bo nie ma tego w rozpisce????

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Laura
Ja to wyznaję zasadę 100 % albo nic, z kobietami też. Więc inwestuje całego siebie haha :D Tylko potem żałuję najczęściej
Co do kręgosłupa, idę do swojego fizjo, a potem na badanie. Ten ból jakiś spory nie jest, może być zwykły przeciążeniowy, ale lepiej dmuchać na zimne

Przemo
A dzięki, Noga masz rację jest ok, choć może być większa jeszcze
Łapy trochę jednak za małe, do nóg. Walczę żeby te barki poszły jak najbardziej

Śliczna Agnieszka

aaa mizeria to nie wliczam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21524 Napisanych postów 30776 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870342
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mizeria na mleku? Dobrze widzę? ;) Takie połączenia kojarzą mi się z dzieciństwem, wtedy obiad i zwykłe ziemniaki ze schabowym smakował jakoś inaczej - tzn lepiej.

Czemu tak dziwnie siedzisz podczas tego uginania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Doris ta maszyna jest źle skonstruowana, dlatego trzeba się wysunąć z kolanami do przodu, żeby dobrze spiąć dwugłowe ud, co powoduje drugi problem bo uda już nie są tak dobrze trzymane przez ten wałek i powoduje ich latanie góra dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
popuri
Laura
Ja to wyznaję zasadę 100 % albo nic, z kobietami też. Więc inwestuje całego siebie haha :D Tylko potem żałuję najczęściej
Co do kręgosłupa, idę do swojego fizjo, a potem na badanie. Ten ból jakiś spory nie jest, może być zwykły przeciążeniowy, ale lepiej dmuchać na zimne

Przemo
A dzięki, Noga masz rację jest ok, choć może być większa jeszcze
Łapy trochę jednak za małe, do nóg. Walczę żeby te barki poszły jak najbardziej

Śliczna Agnieszka

aaa mizeria to nie wliczam


hahaahahahaha
a przepraszam ,czy ja mam dziennik o tytule śliczna Agnieszka? Jak miło :***

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
DORIS
Nie no kefir :D
i Seba dobrze wyjaśnił
Trudno mi się tam właśnie ustawić i taka dziwna pozycja, ale coś tam czuję

Śliczna Agnieszka
:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
SebastianMielecki
Doris ta maszyna jest źle skonstruowana, dlatego trzeba się wysunąć z kolanami do przodu, żeby dobrze spiąć dwugłowe ud, co powoduje drugi problem bo uda już nie są tak dobrze trzymane przez ten wałek i powoduje ich latanie góra dół.



A no chyba, że tak - z tego względu właśnie nie robię tego ćwiczenia na tej machinie - raz spróbowałam i pomyślałam ' albo ona jest koślawa albo ja '
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Jestem przekonana ,że to maszyna jest koślawa ,a nie Wy mi śliczni :)
Ale przyznaje ,że ta maszyna mnie zadziwia,bo nie wszystkie sa takie koślawe.chyba ,że tu trzeba mieć długie kończyny,a z naszej trójki to chyba ten czwarty ma takowe hahaha

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test pigułek UNS by majstertm

Następny temat

Test pigułek UNS by Rokko

WHEY premium