SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popuri - Albo wóz albo przewóz

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Lipa lekka z tą kontuzją ale na pewno szybko bark wróci do pełnej sprawności. Probowales go jakos moze wzmocnic? poprzez ćwiczenia rotatorów itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
tak, zawsze ćwiczę rotatory przed klatką i barkami,
Czy szybko wróci, mam nadzieję
teraz stosuje NLPZ, maści chłodzące i czekamy

Dziś nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
popuri
tak, zawsze ćwiczę rotatory przed klatką i barkami,
Czy szybko wróci, mam nadzieję
teraz stosuje NLPZ, maści chłodzące i czekamy

Dziś nogi

imo trenowanie rotatorów przed klatka i barkami to całkowity bezsens bo osłabiasz je przed treningiem gdzie powinny stabilizować poprawny ruch w wyciskaniach itp, potem jedna ręka gdzies ucieknie bo rotator jest zmęczony i pojawia się ból w barku jak juz je trenować to po treningu, tak samo jak rozciaganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
też jestem zdania że wszelkiego typu rozciągania prowadzimy po nie przed :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
rozciąganie przed jest spoko ale na zasadzie przytrzymania np rozciągnięcia klatki na 5-10 sek i to lekko a konkretny streching danej partii dopiero po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nie osłabiam go, to jest rozgrzewanie stożka rotatorów przed treningiem właściwym nic ponadto
z bardzo małym ciężarem typowo profilaktycznie


Co do stretchingu to zależy jaki : statyczny po treningu, dynamiczny można przed, PNF najlepiej w osobny dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
no rotatorów generalnie nie ma sensu ćwiczyć na "dużych" ciężarach tylko na malutkich ale w większej ilości powtórzeń. A taka rozgrzewka rotatorów to spoko, też je rozgrzeje jak mi sie przypomni ale przewaznie zapominam Myślałem że robisz na nie więcej "serii" w celu wzmocnienia ich a nie samej rozgrzewki na większą ilosc powtórzeń bo to by już osłabiało trajektorie ruchu podczas wyciskań itp. Zresztą jak chcesz rotatory wzmocnić to je po treningu jakos lepiej przyatakuj bo to że je rozgrzejesz na dobrą sprawe nic nie zmieni w kwesti ich wzmocnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
od ciężarów się poprzewracało w główce i teraz są problemy !!

a tak serio to współczuję, z barkami nie ma żartów i każdy bywalec siłowni pewnie o tym wie
także oby przeszło jak najszybciej bo mase trzeba robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Hekade
rozciąganie przed jest spoko ale na zasadzie przytrzymania np rozciągnięcia klatki na 5-10 sek i to lekko a konkretny streching danej partii dopiero po

a ja uważam to za zbędne, zawsze przed tren powinno się dynamicznie rozgrzewać, takie rozciągnięcia mięśnia moim zdaniem nie są potrzebne przed tren, tylko po ćwiczeniach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test pigułek UNS by majstertm

Następny temat

Test pigułek UNS by Rokko

WHEY premium