SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192874

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
tylko uwazaj bo sie psy zleca na te kosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Co do robienia masy w domu, ja w 9 tygodni zrobiłem 6 kg. Ale, po pierwsze jestem na 90% endomorfikiem (lekki brzuszek towarzyszy mi od 19 lat ), po drugie, naprawdę solidnie żarłem, szczególnie po treningu (nie jakaś specjalna dieta, ale dużo składników odżywczych dostarczałem), po trzecie, to był mój pierwszy cykl masowy.
@Senku
Całej książki nie czytałem, ale na podstawie fragmentów stwierdzam, że to totalne dziadostwo. Po pierwsze, wymuszona ilość poziomów, po drugie, autor podaje głupie argumenty na wyższość kalisteniki nad ciężarami (nie pamiętam jakie, ale to nie problem, żeby je znaleźć), po trzecie, zakładając, że osoba skończy wszystkie 10 poziomów, to skończy je z pięknymi dysproporcjami siłowymi, po czwarte, autor popełnia gdzieniegdzie rażące błędy merytoryczne w kwestii ogólnie pojętego treningu (przykład: autor twierdzi, że pistolet w wykonaniu 90 kg osoby to jak przysiad ze sztangą 180 kg, co jest bzdurą na pierwszy rzut oka, można łatwo wykazać, że na nogi działają siły rzędu 900 N co odpowiada 90 kg na sztandze). Po piąte, autor przedstawia kalistenikę jako wiedzę tajemną, którą on zechciał nam, prostaczkom objawić - w dużo lepszy sposób ćwiczą gimnastycy sportowi, a artykuły o treningu bodyweight są ogólnie dostępnie w necie i nie są bynajmniej zapomniane. To tyle z mojej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
@up
podpisuje sie pod tym co napisales, autor jescze cos takiego rzucil ze podciaganie na drazku podchwytem= uginanie ramion ze sztanga o wadze twojej masy ciala. najbardziej rzuca sie w oczy w tej ksiazce to wywyzszanie bodyweight nad silownie

Zmieniony przez - gsmt w dniu 2012-05-17 12:05:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
gsmt
tylko uwazaj bo sie psy zleca na te kosci



Ty już ten epizod masz za sobą, kiełbasa na szyji

co do autora książki, fakt wypisuje bzdury...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Popracowalem dzisiaj troche nad technika przysiadow bez obciazenia. I mimo, ze obciazenie bylo zerowe juz po pierwszych powtorzeniach czulem mocne pieczenie w udach. Moje spostrzezenia sa takie, ze technika jest wazniejsza od obciazenia(juz wiedzialem o tym wczesniej w teorii, teraz wiem to w praktyce). To dla tych, ktorzy biora sie za wielkie ciezary zapominajac o technice.
Dzieki temu w domu jezeli ktos nie kupuje obciazenia, moze sobie dac dwa baniaki 5l z woda(10kg)/piaskiem(16-20kg)/cementem(tutaj nie mam pojecia ile dwa waza) i przetrenowac calkiem porzadnie nogi. Obciazenie zawiesic na jakiejs rurce o odpowiedniej dlugosci. 4 serie po 20 ruchow powinny dac calkiem przyzwoite efekty.
A progresja obciazenia zalezna juz od kazdego z osobna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo wiekszosc osob zaczynajacych przygode z tym sportem podpatrzy na silowni kolegow z kilkuletnim stazem i chce od razu dzwigac wielkie ciezary, a tu niestety trzeba cierpliwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
cisza prze burzą ;D przed wieczornym spamem :D

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Oby nie, nie lubię spamu nadrabiać ;x

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Zaś nawalicie ze sześć stron jak ostatnio i weź to człowieku czytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
spoko panowie szykuje sie na wieczor
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium