SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192801

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Cokta zależy kto jak się do tego wszystkiego zabiera / Ja również nie chce hoy wie jak wyglądać, dla mnie przy wzroście 185cm może ciut więcej będzie jeszcze, to chciał bym do 85 nie więcej kg mieć czystej masy sylwetka aby była elegancka i chowam tam jakąś nadzieje że Lafay, w jakimś stopniu może mi w tym pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A Ciebie od machania sztangą

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Ja tam nie ukrywam ćwiczę w domu bo na siłownie nie mam kasy a nawet żal mi byłoby wydawać pieniądze na to co jest w mojej mieścinie. W domu też nie wiadomo ile żelastwa mógłbym trzymać, dlatego ćwiczę ciężarem swojego ciała, podoba mi się to. Nie chce być i nigdy nie będę kulturysta, siłaczem, czy zawodnikiem mma lubię po prostu być "sprawny" i tyle ze sportem jestem za Pan Brat i tyle. W przyszłości poćwiczę ketlami bo nie zajmują tak dużo miejsca jak sztanga + talerze nie mówiąc już o ławce, stojakach etc.

Każdy ma inne cele i priorytety.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Dobra, Wazz żyj sobie w tym zakłamaniu, życie i tak pokaże co innego, jak zawsze. Nie mam zamiaru więcej się droczyć i udawać eksperta przed innym pseudo-ekspertem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Cokta żebyś jeszcze chociaż spróbował Proteo i dotarł do 7-8 poziomu to z Twoim zdaniem bym się liczył odnośnie poczynań na macie, póki co wierze że ludzie wypowiadają się szczerze a efekty są przewidziane Wazz ten mistrz Teakwondo z tyłu opisał swoje poczynania i muszę przyznać że nie wątpliwie jestem zaskoczony [mile] :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
To może Wy pochodzicie na siłownie, bo jak widzę to żaden dłużej niż pół roku nie dźwigał. Ja tak namawiacie do Lafaya, to ja namawiam to odstawienia go na pół roku na rzecz treningów na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
A wgl to Ciekawe czy Kettle przekładają się na sporty zespołowe dręczy mnie to troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Zapomniałeś w jakim dziele jesteś ?

Nie kieruj nas na swoje tory, bo i nikt Ciebie na nasze nie zaprasza, znamy Twoje zdanie i je szanujemy, Ty uszanuj nasze


Edit:
A po co mielibyśmy tam iść, skoro możemy realizować nasze cele bez niej ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-01-16 21:49:41

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Ja ćwiczyłem 8 miesięcy na siłowni HST leciałem.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
HGG, jak dla mnie do tych 85 dasz radę spokojnie dobić, aby cierpliwym być
A czy przekładają ? "Bezpośrednio" to nie wiem, ale że wzmacniają solidnie to i na pewno zwiększają naszą skuteczność

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium