SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192807

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
QUEBLO
i wcale nie znajdę okazji każdego dnia

No, przy niedzieli sobie rozpiszesz okazje na cały przyszły tydzień, i już nie będziesz musiał szukać

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
W hoy by to bombki strzelił... jechalim i na gume się nadzialim, 2h w deszczu stania na jakimś pyerdolonym zadupiu QUEBLO nie pij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Wazz no bez kitu zrywam z Tobą ;d, musisz mieć czas na wszystko ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Nie mam nawet na ułamek tego wszystkiego na co bym chciał

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
czyń Wodzu swoją powinność, ale wracaj jak najszybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wazz, kierując dłonie do wewnątrz, bardziej angażujesz klatkę, szczególnie środek klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A mnie na wf uczyli że tylko tak baby robią


Edit:
Ale i coś o barkach gość wspominał, że przy ułożeniu do wewnątrz są większe obciążenia, coś takiego - ile w tym prawdy tego nie wiem


Edit2:
Macie, znajdźcie mnie:





Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-03-11 14:24:05

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Trzymasz aparat?

Zrób sobie tak jak baby, zobaczymy ile pociśniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Aparat trzymała wspomniana baba właśnie

Ja tam na pięściach robię cały czas, i jak sprawdziłem przed chwilą to trochę utrudnia 'Twój' układ rąk
Ale na płaskich dłoniach może i rzeczywiście trochę bardziej ją rozciąga niż przy zwykłym ustawieniu

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Wazz Ty tam może leżysz? ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium