SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192856

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Ja też nie mam maxa ale 90%+ powinno być. Jutro się wszystko zweryfikuje na rozszerzeniu

Zmieniony przez - ToBeBetter w dniu 2012-05-08 18:22:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 590 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3901
Dostać upomnienia od traktora to gorsze uczucie niż dostać uwage od wychowawcy w podstawówce
no cóż, przeceniłem swoją wiedzę

Stop talking! Just train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Spoko Earther, traktor też mnie kiedyś opyerdolił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
http://www.bartoszjagielski.com/
podejrzany typ jak dla mnie
standardowy typ: klatka+biceps i nic wiecej ;d

Zmieniony przez - gsmt w dniu 2012-05-08 19:57:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Wy w ogóle wiecie co rachunek różniczkowy albo całkowy.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Zwycięstwa i nie chodzi mi o egzamin maturalny

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
freed85 ja troche liznalem calek i pochodnych, ale to nie jest teraz w programie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
A widzisz ja miałem na maturze. Ale wtedy to było do rozwiązania pięć rozwlekłych zadań problemowych z analizą zmienności funkcji na czele. Teoretycznie to nie jest mi obecnie do niczego potrzebne ale przynajmniej człowiek czół, że się rozwija intelektualnie.


A ten ma zdobyczne zegarki



Zmieniony przez - Freed85 w dniu 2012-05-08 23:03:50

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Freed, co poradzisz, taki system nauczania. Nie wierzę, że bardziej ogarnięci matematycznie ludzie nie opanowaliby matematyki wyższej ucząc się jej dzień w dzień przez 4 lata. Ale mnie też to martwi, że się nie uczyłem całek, nie rozumiem nerdowskich kawałów
Btw, zastanawiałem się, na jak długo dostałem bana. Cytuję Knife'a z BF
"Dodatkowo znajdują wszystko, tylko nie rzeczowe argumenty. Największego "cwaniaka" zbanowałem na 2 miesiące... K***a, szczekacze po 70 kg ważą i cisną śmiech na sali, o wyglądzie nie wspomnę. Do czego to doszło.". I chyba w końcu się dowiedziałem

Zmieniony przez - ToBeBetter w dniu 2012-05-08 23:17:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Jakie cztery lata to kiedy ja studiowałem matematykę wyższą (analizę i algebrę) miałem zaledwie rok. Zaliczenie sprowadzało się do wyklucia na pamięć zadań z wykładów i rozwiązania ich na egzaminie ( w nieco zmienionej formie). Tak to wyglądał w praktyce ta matematyka wyższa na uczelni. Myślenie to była ostatnia rzecz jakiej wymagano na uczelni. Może na studiach matematycznych to wygląda inaczej. Choć podobno tam również mają zajęcia wyrównawcze dla pierwszego roku .

Nekrosadystycznyturbosperminator

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium