SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192866

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
Walka w okopach bodyweightu trwa. Spryciarz zaszedł Knife'a od tylu, argumentujac w duchu :
https://www.sfd.pl/WYBOR_NAJWYDAJNIEJSZYCH_CWICZEN_-t728383.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
widzę kilka dni luzu i już jakieś afery na forum...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Nie przejmuj się, Knife się nami zaopiekował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 92
A Ty QUEBLO mozesz zdjac bana? Nieslusznie dostalem i napisalem juz do Banana, ale nic nie odpisuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
wydaje mi sie ze bana moze sciagnac tylko admin i panuje taka zasada ze z modem sie nie dyskutuje w sprawach kar; byc moze na sfd jest inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Ja czytałem, że osoba nakładająca bana może go zdjąć, więc przyzwyczaj się do nowego konta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 92
Niemozliwe by administrator nie mial takich opcji jakie ma moderator. Bez tamtego konta nawet nie chce mi sie tutaj wchodzic, nie bede sie do tego przyzwyczajal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Ja już pomału zaczynam. Admin na pewno ma takie opcje, ale nie wiem, czy z nich korzysta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
jak sie dogadasz($$) to bedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
co do zasad na forum...
jest tak,że cudzych banów sie nie zdejmuje. Czyli jeśli bana dal Knife to tylko on go moze zdjać,nawet admin tego typu rzeczy nie robi.
Admin zdejmuje bany modów w wyjątkowych sytuacjach(np już nie modują,bądź nie ma ich dłuższy czas). Co do Knife'a, on daje dużo banów,ale zdarzało mi się widzieć ze zdejmował bany które sam nałożył,wiec jeśli nie jest to jakaś gruba afera to zawsze można próbować podziałac coś z tym banem

PS: A co do Banana,to on dostaje dziennie dziesiatki maili,a ma tez jakieś życie prywatne,więc dajcie mu trochę czasu.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2012-04-21 13:53:56

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium