SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192759

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chociaż Ty masz o tyle lepiej, że kończysz technikum i możesz coś w zawodzie poszukać, nawet nisko płatnego, (od czegoś trzeba zacząć). A ja kończę liceum, będę miał średnie ogólne. Czyli żadne. Pozostaje mieć nadzieję, że po studiach będzie robota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja kończę liceum profilowane w tym roku Tyle że robota jest po znajomości czysto, tylko muszę zdać maturę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Jaki profil? Ja siedzę na Politechnicznym, rozszerzone język angielski, fizyka, matma i informatyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O w mordę, zarżnąć się idzie Ja na mat-fiz jestem ale angol też praktycznie rozszerzony robimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Usługowo-gospodarczy - przez 2 lata miałem 4 przedmioty zawodowe, teraz mam tylko jeden. Przyda się, jak będę chciał robić za biurkiem albo za kasą w sklepie

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-02-12 14:50:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Każdy po dziennych tak jedzie, ale skończyć na dobrej uczelni to już nie ma komu

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Dyplom fryzjera i masz robocizne


np Harvard ?

Wazz mam pytanko, odnośnie ćwiczenia nóg w lafayu. Bo ogółem mam zapierdziel na treningach i nogi robię dodatkowo na hali/sali I czy mógł bym zrezygnować z tych ćwiczeń w lafayu ? Ale na górne ćwiczyć wszystkie ? jak myślisz postępy równie dobrze szły by do przodu ?

Zmieniony przez - He Got Game w dniu 2012-02-12 16:05:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Te lepsze krajowe też mogą być

A jak robisz te nogi ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Przysiady ze sztangą, wyskoki z nogami do klatki podobne do tych z lafaya , wskoki na skrzynie, wykroki, i w hoy wyskoków do obręczy/tablicy tak że czasami na te ćwiczonka z lafaya nie mam ochoty/sił zbytnio :( Dlatego czy mogę sobie odpuścić te 2 ćwiczenia ? i przerabiać plan już w normalnej kolejności tyle że bez nóg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A ile razy w tyg ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium