SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192763

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
Ostatnie badania genetyczne wskazują, że najbliższym kuzynem człowieka są małpy dzwigające swój ciężar ciała, a nie mrówki, żuki czy inni tragarze przyrody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Ale sztanga daje frajdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Jakbym mial sprzet to pewnie bym Nim trenowal, pewnie jak wiekszosc z tego dzialu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
ja jestem w mniejszości, trening gimnaastyczny lubie sam w sobie. sporty siłowe jako takie mnie nie interesują, a trening kulturystyczny 6 serii po kilkanascie powtorzen, zestaw cwiczen jak i efekty, kojarza mi się bardziej z salą tortur cielesnych . to jest chyba ostatnia działalność jaką bym wybrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
I właśnie często ludzie o tym zapominają. Trening ma sprawiać przyjemność osobie trenującej, a czy to jest gimnastyka, ciężary czy trening z ciężarem własnego ciała moim zdaniem wszystko jedno. Efekty efektami...tu szybciej będzie je widać, a tam wolniej. Ale prawda jest taka, że jak ktoś będzie się zmuszał do ćwiczeń do długo nie pociągnie i rzuci je w pi*** ;)

Zmieniony przez - clown w dniu 2012-04-25 16:31:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
@wiadomo_kt dla mnei torturami jest gimnastyka i te bole kosci z powodu nadwyrazenia :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Nie da się ukryć że gimnastyka to wbrew obiegowej opinii bardzo to sport w którym łatwo o kontuzje. Sam nadwyrężyłem sobie niedawno staw łokciowy. Zawodowcy mają przerosty w łokciu i rozj**ane rotatory barków. Tak więc trzeba uważać.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
aktualnie miewam bole w barkach, wczesniej byly wokol kosci promieniowych w przedramionach i musialem przystopowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
ja najwiecej kontuzji to mialem jak zaczynałem wogóle coś robić, na etapie zwykle pompki. ciagle klopoty z nadgarstkami, albo lokcie. ale juz nie ide na pałe. za wynikami nie gonie. raczej mysle o treningu jako przystosowaniu do obciazenia. jak ma byc trzy miesiace bez mieniania cwiczen to tyle stoje, a nie kombinuje po miesiacu czy isc dalej. jakos powolutku idzie spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Robiłeś pewnie planche z ustawieniem bocznym doni, tez tak miałem. Kości przedramion mają wtedy spory opór.

Nekrosadystycznyturbosperminator

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium