SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192818

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A ile powt zrobiłeś ? Jak zero to też żaden wstyd, spokojnie

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Patrzę a tu chłopaki w dziennikach po 8-9 poprawnie wykonują, a ja z kolei nie wiem czy nawet 2 dobrze zrobiłem głęboko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Spokojna Twoja rozczochrana, był tu użytkownik Actimelek co nie był w stanie ani jednego pocisnąć jak zaczynał, minęło parę tyg, i już trochę ich robił

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Actimelka tak się składa akurat pamiętam, tylko konta nie miałem. Dziennik miał a wpisów nie daje do dziś i jeszcze w barku trochę boli, doszedłem do wniosku, że to może nowy bodziec dla mięśnia i dlatego tak się dzieje ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ciekawe co ja wycisne w swoim treningu po 4 tygodniach ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Zrób test, dobierz odpowiedni poziom, nie mazgaj się, może być tylko lepiej dla Twojego lepszego samopoczucia powiem Ci, że w dipsach idzie progres dosyć szybko przynajmniej u mnie w przeciwieństwie do podciągnięć.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Actimelek, pewnie kare ma ...

Dobrze się rozgrzałeś?

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
barki przy dipsach bola od przeciazen, z czasem przywyczaisz stawy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Ach ten Actimel / właśnie nie bardzo, pomachałem 5-6 razy ramionami hhaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
No to się następnym razem lepiej rozgrzej. Mnie co trening bolą barki a jak są cienie, to tak są nadal cienkie

Cierpliwość to piękna sprawa

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium