SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192898

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No tu się z wami zgodzę, też uważam że lepiej by tak było.

Chodziło mi raczej o samo oburzenie, wywołane obowiązkową maturą z matmy. Jest z polaka, to czemu ma nie być z matmy? :P

Najlepsza byłaby specjalizacja zupełna. Czyli szkoła podstawowa i gimnazjum tak jak jest. A potem już specjalizacja pod konkretny zawód. Tyle tylko, że to nie możliwe, a i będąc dzieciakiem ciężko jest się zdecydować co się chce w życiu robić ;)
Tak więc, nie ma rozwiązań idealnych :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jako że jestem okropnym i zakichanym liberałem, to proponuję jeszcze bardziej radykalne rozwiązanie - wywalić coś takiego jak program nauczania, sprywatyzować wszystkie szkoły, które uczyłyby tego, na co by się same decydowały i wprowadzić bon edukacyjny. Wtedy dziadowskie szkoły wypadłyby z rynku, a przetrwałyby te, które zapewniają najlepsze wykształcenie. Wywaliłbym matury i przywrócił egzaminy wstępne na studia. Tylko że na chwilę obecną to mrzonka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ciekawe rozwiązanie. Naprawdę.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Uirapuru zagościł na fejsie grapplerINFO.pl i to z kettlami, tu macie filmik:



W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Jakie plany Panowie? ;> gdzieś na święta wyjazd Was czeka?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Po zakupy do pobliskiego marketu a Twoje ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-22 15:55:39

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ta, wyjazd :D

Zdałem, historię. Zrobiłem sobie ściągę. Nagrałem wszystko co trzeba na telefon, założyłem słuchawkę i słuchałem swojego pięknego głosu dyktującego mi co mam pisać :D

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-12-22 16:03:52

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
XXI wiek

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nikt się nie połapał, że ściągałem. Nawet kumple :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Wazz a nie opodal do rodziny wpadam ale net będzie na całe szczęście ... Venc mam ten sam sposób

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium