SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192853

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety...cena przyjemności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ale warto, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warto, świat od razu wygląda lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
No ba Cokta no to pyerdolym idziem spać

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Nie pisz mi o bajkach dzieciaczków (no chyba że u Ciebie takich złotoustych masz ) bo jeszcze kilka lat temu po kilku mniejszych uliczkach jako niemiejscowy zwyczajnie byś nie przeszedł nie dostawszy w japę

takie bajki tylko w erze.
Całe życie łaziłem po "osławionym" trójkącie wrocławskim, żyje. Po gaju który we Wrocławiu też nie ma najlepszej opinii 3 lata do dziewczyny chodziłem,żyje. Cygański Brochów,byłem nie raz nie dwa,żyję.
O paru osiedlach też sie mówiło że jak wejdę to nie ma szans bym wyszedł stamtąd bez przysłowiowego wp******u. O dziwo wychodziłem...

Odwiedziłem kilka dzielnic Poznania(bo mam tam rodzinę to czasem wpadam), chodziłem po ulicach za dnia i po zmroku. Żyję.

Byłem też w kilku innych miastach Polski. Żyję i mam się dobrze. Owszem zdarzało się ze ktoś się czepiał ale jak widać, da się przeżyć.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-12-30 22:46:30

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
QUEBLO ktoś całe życie będzie się szwendał po takich dzielniach i przeżyje, ktoś pójdzie po raz pierwszy,i to będzie jego ostatni marsz

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
jaki wniosek?
jak zdarzy Ci sie raz czy dwa że na danym osiedlu ktoś Ci łomot spuści znaczy ze mogłes mieć pecha. Jak Cię regularnie leją na tym osiedlu znaczy że czymś zawiniłeś i nie ma co zwalac winy na innych.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
TRUE

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Otóż to Igor
No i jak piszesz - w Wawie nie byłeś mając lat z 7 na własne oczęta widziałem jak panczur dostał rzuconą cegłą w łeb za fryzurę, dało to do myślenia nie kłóćmy się gdzie jest gorzej, raczej cieszmy że to pomału odchodzi do lamusa

Edit:
No z tym Queblo akurat nie sposób się nie zgodzić, ale jakbyś przypadkiem ukrył tam pytanie to mnie akurat takie przygody szczęśliwie omijały

Edit2:
Prawie omijały, kiedyś mi telefon zayebali, ale zupełnie gdzie indziej i zgoła pechowo

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-30 22:54:20

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z jednej strony odchodzi, z drugiej jak patrzę na pokolenie dzisiejszych gimnazjalistów to mam obawy, że wróci
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium