SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy na dworze wicher wieje każdy w SPAMie dupsko grzeje! %)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192860

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Sprzątaj kiurwa, a nie potem na wiosnę wyłażą spod śniegu rozmięklaki

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Bleeee wgl to nie musiałem, bo mój pies miał to do siebie że je zjadł (kiedyś to się zdarzało, dostał smyczą po dupie i się uspokoił ) ale dziś wyjątkowo na chwilę wyszedłem... a tak spuszczam ją ze smyczy, i hasa jak dzik po szyszkach

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
No, najpierw oszamie a potem pancia lizu lizu po japie

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
No kiedyś zaraz po mnie chciał liznąć, ło kierwa ale wyczułem co jest grane i w porę się odsunąłem Ale niestety bracholek już takiego szczęcia nie miał, i musiał na 2 dzień zapyerdalać po garnierA do rossmanu

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
To peszek

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Nie moja mordka Wazz ile masz tych kettli ? ile po ile kg :)

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
To ja kiedyś miałem akcje u sąsiada, siedzę na fotelu mocno już w niego wwiany, sąsiad obok na kanapie rozebany jeszcze lepiej, a pośrodku leży pies, też załatwiony bo już drugie piwo mu do michy laliśmy, a waży mniej niż 20 kg (to taki generalnie owczarek przygruntowy jest, zwany też bojowym jamnikiem, pocieszna bardzo istotka ). Patrzę na kundla a ten se zaperdala jedno jajo liz na za lizem, jakby to jakieś delicje były, potem drugie, potem faje, a potem podszedł do sąsiada i go z niemca chlast tym jęzorem na żywca od szyi po czło
Jak mówiłem, pocieszna istotka

Mam jedną 16 kg

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
to sąsiad widzę daje rade / JAJOWATE DELICJE E no to ładnie wgl cholerstwo drogie jest... ale warto zainwestować. Ja zrobiłem błąd kiedyś się nie znałem, a na giełdzie typ miał bardzo tanio kettle : (

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Po świętach znakiem tego, Globus nie posiada Full Capu

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 686 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19236
wazz nie potrzebuję menadżera bo sam nim będę(może)
też studiuję zarządzanie ale na 1 roku

Visca el Barca!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy może być taki FBW?

Następny temat

nieprzewidziane przerwy w planie HST

WHEY premium